Úvod Blog

Zatúlaný pes pri CRT

0

Pri CRT electronic sa od utorka (12.6.)  potuluje tento psik, prosime majitela aby si ho odchytil.

Dakujeme.

20180613-104018

Hlásenie v miestnom rozhlase 29.2.2024

0

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, nektárinky, papriku a paradajky, cibuľu, zemiaky, cviklu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, zmesky pre zvieratá.

2.

Firma Irma ponúka na predaj dámske a pánske bundy, pulóvre, tepláky, rifle, mikiny, vesty, opasky, kožené kabáty. Výpredaj na všetko.

Divadlo pre deti POLEPETKO 3.3. o 16.00h

0

Obec Oravská Lesná v spolupráci s Divadlom Ramagu zo Spišskej Starej Vsi pozýva všetky deti na rozprávku POLEPETKO, ktorý poplietol všetko a to v nedeľu 3.3. o 16.00h. Všetci ste srdečne vítaní.

Súkromná ambulancia pre dospelých nebude ordinovať 23.2.

0

Súkromná ambulancia pre dospelých pani Doktorka Jatyelová oznamuje, že dňa 23.2. t. j. zajtra nebude ordinovať. Súrne stavy zastupuje pán doktor Pleva v Novoti do 12:00 hod. Sestrička bude v ambulancii do 12:00 hod.

Hlásenie v miestnom rozhlase 22.2.2024

0

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, broskyne, papriku a paradajky, cibuľu, zemiaky, cviklu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, zmesky pre zvieratá.

2.

Súkromný podnikateľ Vás pozýva na  výpredaj. Ponúkame Vám turecké záclony  záclony od 1,50 do 4 €, hotové záclony, bavlnené obliečky, české bavlnené obliečky, mikroplyšové plachty, uteráky, osušky, utierky, veľký výber gumových obrusov, dámske aj pánske bavlnené ponožky, bambusové nohavičky, podprsenky, nočné košele, flanelové košele. Dámske aj pánske mikiny od 5 do 10 €, dámske nohavice, legíny, pánske elegantné saká od 10 do 25 €. Pánske košele, nohavice, tepláky, maskáčové bundy, nohavice, vesty, mikiny  z 50 % zľavou.

3.

Predajca z Čadce ponúka na predaj 7 dielne bavlnené obliečky v akcii za 20 €, jednoplachta 5 €, dvojplachty 10 €, botasky v akcii za 12 e, deky a koberce v akcii za 23 €, veľkonočné venčeky, čiapky a iný tovar.

4.

Firma D- Family s.r.o. ponúka výpredaj kabeliek a ruksakov športové a dámske, ľadvinky a pánske tašky po 10 €.

5.

Predajca z Poľska ponúka na predaj zimné kabáty  rôznej veľkosti, farby a strihu.

NOVÁ ROČENKA 2023

0

Lesňania, rodáci a spriaznené duše našej obce, oznamujeme Vám, že vyšla nová ročenka o našej dedinke. Dozviete sa v nej nie len o najdôležitejších udalostiach v predchádzajúcom roku, ale aj o zaujímavých životných príbehoch či histórii našej obce. Veľmi zaujímavý, dobre čítajúci sa obsah tejto publikácie pre vás opäť pripravili pani Marta Murínová spolu s Evou a Chrisom Bell, za čo im patrí veľké poďakovanie. Ročenka je v predaji za 4 € na OcÚ a v predajniach FRESH.

Erdútsky horizont 9.3 ZRUŠENÝ

0

Milí priaznivci bežeckého lyžovania, Turistický oddiel Paráč Vám oznamuje, že Erdútsky horizont, ktorý sa mal uskutočniť dňa 9.3. sa ruší z dôvodu nedostatku snehu.

Hlásenie v miestnom rozhlase 13.02.2024

0

Detská ambulancia v Oravskej Lesnej oznamuje, že z dôvodu Lekárskeho kongresu bude ordinovať vo štvrtok 15.02.2024 len do 12.00 hodiny. V piatok 16.02.2024 NEBUDE ordinovať, ani sestrička nebude prítomná v ambulancii. Zastupovať bude pani doktorka Mihálová v Zákamennom do 10:00 hod.

Divadelná komédia – PRAVDA – 16. februára o 18.00h – obec Hruštín

0

Nezmeškajte túto príležitosť a príďte sa zabaviť so svojimi blízkymi. Predaj vstupeniek online cez ticketportál.sk

https://www.ticketportal.sk/event/PRAVDA

 

 

 

Dôležitý OZNAM !!! – Čipovanie smetných nádob

0
Dôležitý OZNAM !!!
Oznamujeme všetkým občanom, že z dôvodu čipovania smetných nádob na komunálny odpad, sú povinní do konca februára 2024 označiť svoje smetné nádoby súpisným číslom (číslom domu).
O termíne začiatku čipovania ako aj o spôsobe jeho vykonávania budete informovaní prostredníctvom obecného rozhlasu ako aj stránky obce.
Vďaka čipovaniu nádob získame skutočný prehľad o ich počte, rozmiestnení a reálnych vývozoch komunálneho odpadu. Budeme efektívnejšie monitorovať vývozcu odpadov a spravodlivejšie určiť výšku poplatku za komunálny odpad.
Po ukončení celého procesu čipovania už nebude vyvážaný odpad z nádob, ktoré nemajú pridelený svoj jedinečný RFID čip.

Oznam pre včelárov

0

V nedeľu dňa 4.2.2024 o 10:00 hod bude v kultúrnom dome stretnutie včelárov z dôvodu zápisu liečiv.