Ubytovanie

WELLNESS HOTEL TYRAPOL

Hotel ponúka ubytovanie v samostatných dvojlôžkových izbách s možnosťou prísteliek, v troch apartmánoch s kapacitou 2 až 4 osoby a v rodinných mezonetových izbách s kapacitou 5 osôb. Samozrejmosťou každej izby je televízor, telefón, rádio a vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmány disponujú navyše obývacími miestnosťami a kuchynkami. V celom objekte je Wifi pripojenie na internet. Priamo v hoteli nájdete reštauráciu, kde si pochutnáte na kvalitnom jedle z domácej i zahraničnej kuchyne. V hoteli je Vám k dispozícii kompletné wellness centrum – bazén, sauna, vírivka, fitness, ďalej biliard a iné spoločenské hry. Hotel je výbornou voľbou aj pre rodinné oslavy, firemné akcie, školenia a semináre. Nie je možný pobyt so zvieraťom.

Kontakt:
Wellness Hotel Tyrapol, 029 57 Oravská Lesná, 293
Tel. číslo:
+421 43 559 3152
E-mail:
recepciahotel@tyrapol.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke:
www.tyrapol.sk
www.megaubytovanie.sk/wellness-hotel-tyrapol

PENZIÓN SEVERKA

Penzión Severka je súčasťou nádherného prostredia Oravy a obce Oravská Lesná. Ponúka ubytovanie v kapacite 43 lôžok a 16 prísteliek, vhodné pre jednotlivcov aj rodiny s deťmi. V každej izbe je televízor, satelit, telefón, internet a kúpeľňa. V objekte je aj detský kútik, reštaurácia, kaviareň s biliardom a letná terasa. K dispozícii je aj salónik a konferenčná miestnosť na organizovanie firemných posedení. Využiť môžete aj masáže a saunu. Penzión ponúka aj možnosť zapožičania bicyklov.

Kontakt:
Penzión Severka, 029 57 Oravská Lesná, 765
Tel. číslo:
+421 43 552 4590
E-mail:
penzion@severka.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.severka.sk

PENZIÓN KOHÚTIK

Penzión Kohútik sa nachádza v obci Oravská Lesná v lyžiarskom stredisku ORAVA SNOW, v turisticky atraktívnej oblasti, ktorá poskytuje široké možnosti rekreácie, wellness, lyžovačky, turistiky a športu. Po kompletnej rekonštrukcii niekdajšej Chaty Kohútik v roku 2011 bol Penzión Kohútik opätovne otvorený širokej verejnosti.
Penzión poskytuje ubytovanie pre 50 osôb v 16-tich kompletne zariadených izbách, detský kútik, kongresovú miestnosť, relax zónu či pohostenie v štýlovej reštaurácii s kvalitným gastronomickým zážitkom. Vedľa penziónu sa nachádza terasa s krásnym výhľadom, altánok a detské ihrisko. Penzión ponúka tiež možnosť zapožičania si bicyklov, Priestranné parkovisko sa nachádza hneď vedľa penziónu.

Kontakt:
Penzión Kohútik, 029 57 Oravská Lesná, 963
Tel. číslo:
+421 917 176 246, +421 43 559 3423
E-mail:
info@penzionkohutik.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.penzionkohutik.sk

PENZIÓN ORAVA VILLAGE

Novootvorený rodinný penzión Orava Village Vám ponúka celoročné ubytovanie v komfortných dvoj a troj – lôžkových izbách a apartmánoch so samostatným sociálnym zariadením. Celková kapacita je 55 lôžok. K dispozícii je konferenčná miestnosť, reštaurácia a kaviareň. Penzión sa nachádza v príjemnom tichom prostredí uprostred lesa s možnosťou aktívneho oddychu.

V penzióne Orava Village sa nachádza aj štýlová reštaurácia a kaviareň. Súčasťou reštaurácie je letná terasa, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj počas roka. Objednať si môžete z ponuky jedálneho lístka, denného menu, burgrov a pizze. Rozvoz jedla je v rámci Oravskej Lesnej zdarma.

Kontakt:
Penzión Orava Village, 029 57 Oravská Lesná, 1382
Tel. číslo:
+421 914 150 025
E-mail:
info@oravavillage.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.oravavillage.sk

DREVENICA GORAL

Drevenicu Goral nájdete v krásnom tichom prostredí na okraji lesa. Môžete si vychutnať pokoj a krásu oravských hôr, načerpať nové sily a oddýchnuť si s celou rodinou či priateľmi v tunajšom nádhernom prostredí. Drevenica je situovaná na samote, dokonalé súkromie počas dovolenky je preto samozrejmosťou. Súčasťou drevenice je krytá terasa s možnosťou posedenia, grilovania či opekania na záhradnom ohnisku alebo varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné priamo pri drevenici, v zimnom období odporúčame snehové reťaze.

Kontakt:
Drevenica Goral, 029 57 Oravská Lesná 324
Tel. číslo:
+421 918 862 415
E-mail:
pavolzemanik@azet.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

DREVENICA ORAVA

Drevenica ponúka pekné ubytovanie v novopostavenej chate s kapacitou 6 osôb, ideálne pre rodiny s deťmi, turistov a lyžiarov. Ubytovanie je v časti Bučina, na kopci, cca 350m od vrchnej stanice lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW. Chata je plne vybavená, dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, kúpeľňa so sprchovým kútom a plne vybavená kuchynka. Na poschodí sú dve spálne. Za chatou je posedenie, pieskovisko a hojdačka pre deti. K dispozícii je množstvo aktivít ako turistika, bylinky, hubárčenie, cyklistika, prípadne výlety do okolitých hôr, v zime lyžiarsky vlek. Potraviny sú vzdialené asi 15. min. pešo od chaty. Priamo pri chate sa nachádza parkovisko pre 2 autá.

Kontakt:
Drevenica Orava, 029 57 Oravská Lesná, 1376
Tel. číslo:
+421 905 563 329
E-mail:
dendism48@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.drevenicaorava.sk

CHATA KAROLÍNKA

Nachádza sa v prekrásnej prírode severného Slovenska priamo v dedinke Oravská Lesná.
Chata Karolínka sa prenajíma ako celok s celkovou kapacitou 13 lôžok (8 pevných lôžok + 5 prísteliek). Na prízemí chaty nájdete spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a kompletne zariadenou kuchyňou. V podkroví sa nachádzajú štyri 2-lôžkové spálne s dvomi kúpeľňami. V jednej kúpeľni chaty sa osviežite v modernom hydro-masážnom sprchovacom kúte. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.
Pri chate sa nachádza terasa, altánok s posedením a možnosťou opekania a grilovania a kotlík, detské ihrisko s preliezkami, pieskoviskom a hojdačkou. Bicykle a lyže odložíte bezpečne v úschovni. Parkovanie áut je blízko pri objekte. Chata je priam ideálna na dovolenku počas celého roka.

Kontakt:
Chata Karolínka, 029 57 Oravská Lesná, 1199
Tel. číslo:
+421 944 453 116
E-mail:
lubos.kolen1@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

CHATA MLYN

Chata sa nachádza v Oravskej Lesnej, v časti Bučina, 500 metrov od s 4-sedačkovej lanovky lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW. Chata poskytuje komfortný pobyt až 18 osôb v 4 spálňach v tomto rozložení: 3-lôžková s možnosťou prístelky, 4-lôžková a dve 5-lôžkové izby. Nachádzajú sa tu dve spoločenské miestnosti. Spodná je vybavená TV so satelitom, krbom, s kompletne zariadenou kuchyňou s indukčnou doskou. Spoločenská miestnosť na poschodí je vybavená veľkou sedačkou, smart TV a xbox. Súčasťou chaty sú dve kúpeľne so sprchovým kútom.
Maximálny komfort Vám zabezpečí wellness, fínska sauna, ochladzovacia kaďa, priestranný sprchový kút a relaxačná pohovka. V exteriéri chaty je altánok. V technickej miestnosti sa nachádza práčka, sušička a odkladací priestor pre lyže. V celom objekte sa nachádza podlahové vykurovanie. Parkovanie je priamo pri chate. Chata je v celoročnej prevádzke.

Kontakt:
Chata Mlyn, 029 57 Oravská Lesná, 290
Tel. číslo:
+421 915 518 487
E-mail:
restormnm@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk
 

CHATA NIKOL

Rekreačná chata sa nachádza v krásnom horskom prostredí, v chatovej oblasti v Oravskej Lesnej. Poskytuje ubytovanie v dvoch samostatných chatách. Celková kapacita chaty je 24 lôžok. Jedná časť je s kapacitou 11 lôžok plus prístelky, druhá s kapacitou 12 lôžok plus prístelky. Chatu je možné prenajať ako celok, prípadne len jednu z častí. Obidve chaty majú na prízemí spoločenskú miestnosť s krbovými kachľami, TV, jedálenskm kútom, plne vybavenou kuchyňu a kúpeľňou. Návštevníkom je v prípade záujmu k dispozícii malé wellness so saunou a vírivou vaňou. Nachádza sa tu veľký stolový futbal – kalčeto, biliard a šípky. K dispozícii je pripojenie na wifi. Parkovanie je v areáli chaty.

Kontakt:
Chata Nikol, 029 57 Oravská Lesná, 1170
Tel. číslo:
+421 907 819 903, +421 915 879 644
E-mail:
micek@oranet.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.chatanikol.webnode.sk

CHATA PRI SEDAČKE – ORAVACHATA

Chata ponúka možnosť celoročného ubytovania a prežitia oddychu v panenskej oravskej prírode. Chata so samostatným apartmánom sa nachádza v centre lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW, neďaleko Oravskej Lesnej, v tesnej blízkosti nástupnej stanice štvor-sedačky (cca 15 m). Kapacita chaty je 13 lôžok, vykurovanie chaty je riešené ústredným kúrením. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť vybavená televíziou a satelitným prijímačom a plne vybavená kuchynská linka. Príjemnú atmosféru dotvárajú samostatne stojace kachle. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, uzamykateľná sušiareň topánok a lyžiarskej obuvi, uzamykateľný priestor na lyže a snowboardy.

Kontakt:
Chata pri sedačke – Oravachata, 029 57 Oravská Lesná, 1218
Tel. číslo:
+421 918 112 235
E-mail:
oravachata.sk@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.oravachata.sk

CHATA PRI VLÁČIKU

Chata ponúka krátkodobý prenájom na rekreáciu počas leta a zimy. Je vzdialená len 1 km od lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW. Disponuje s celkovou kapacitou 18 lôžok. Na prízemí sa nachádza jedna 4-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, spoločenskými hrami, plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou s práčkou. Dospelí sa zabavia pri hraní stolného či klasického futbalu. Pred chatou sa nachádza terasa, altánok s grilom, vonkajší krb, kotlík, ohnisko a záhradná hojdačka. Deti môžu využiť detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou či trampolínou. Celá chata poskytuje WiFi pripojenie na internet. Parkovanie je zabezpečené vo areáli chaty.

Kontakt:
Chata pri vláčiku, 029 57 Oravská Lesná, 751
Tel. číslo:
+421 901 703 216
E-mail:
sacco@sacco.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

CHATA SNEŽIENKA

Chata Snežienka je situovaná v krásnom horskom prostredí oravskej obce Oravská Lesná, 50 metrov od nástupnej stanice sedačkovej lanovky lyžiarskeho strediska Orava SNOW. Chata je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, známych či firemné kolektívy.
Prízemie chaty je tvorené veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom. K dispozícii je plne zariadená kuchynka so sklo keramickou varnou doskou, umývačkou riadu, jedálňou a kúpeľňou. Na prízemí sa nachádza i jedna 3 lôžková izba a miestnosť na odkladanie lyžiarskej výstroje. Na poschodí sa nachádza päť 2 lôžkových spálni a kúpeľňa so sprchovým kútom. Wifi pripojenie na internet je samozrejmosťou. Parkovanie je možné priamo pri chate. V blízkosti chaty sa nachádza i wellness stredisko. V blízkej reštaurácii môžu ubytovaní hostia využiť 10% zľavu na stravu.

Kontakt:
Chata Snežienka, 029 57 Orvaksá Lesná, 1306
Tel. číslo:
E-mail:
iveta.chromekova@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

CHATA VLOČKA

Chata Vločka sa nachádza v obci Oravská Lesná, je situovaná v nadmorskej výške 900 m, v blízkosti hornej stanice sedačkovej lanovky lyžiarskeho strediska Orava Snow. Chata s kapacitou 12 osôb ponúka kvalitné ubytovanie v tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych vlekov. Objekt je využívaný celoročne. Interiér pozostáva zo 4 spálni, plne zariadenej kuchyne, obývacej časti s krbom, dvoch kúpeľní s možnosťou využitia sauny. Samozrejmosťou je pripojenie na wifi. Súčasťou chaty je predsieň a odkladacia miestnosť. K exteriéru patrí terasa a súkromné parkovisko. Okolie ponúka širokú škálu turistického vyžitia.

Kontakt:
Chata Vločka, 029 57 Oravská Lesná, 1329
Tel. číslo:
+421 918 896 092, +421 905 249 112
E-mail:
horvathova@delife.sk

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.hauzi.sk

CHATKA 1101

Ubytovanie poskytuje komfort pre 8 až maximálne 10 osôb počas celého roka. Prízemie chatky tvorí spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a rozťahovacím gaučovým sedením slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby. Na poschodí sa nachádzajú dve 4-lôžkové spálne s manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami. V chatke je zabezpečené wifi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež altánok s vonkajším posedením, kotlíkom, grilom a ohniskom. Pre deti sú pripravené hračky, spoločenské hry, šípky, hojdačka či šmýkačka. Na požiadanie je k dispozícií detská postieľka. Ponúkame tiež možnosť odložiť bicykle a lyže v samostatnej miestnosti. Parkovanie je zabezpečené pri chatke.

Kontakt:
Chatka 1101, 029 57 Oravská Lesná, 1101
Tel. číslo:
+421 905 232 775
E-mail:
viater.augustin@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

CHATA SISI 1337

Chata je situovaná v krásnom pokojnom prostredí nad obcou Oravská Lesná, v chatovej oblasti Flajšová. Chata Sisi disponuje s celkovou kapacitou pre 14 hostí. Je ideálnym riešením pre ubytovanie rodín s deťmi. Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, spoločenskými hrami a plne zariadenou kuchyňou. Na prízemí je umiestnená taktiež technická miestnosť, kúpeľňa so sprchovacím kútom a podlahovým kúrením. Poschodie chaty tvoria 3-lôžkové a 4-lôžkové spálne. Na požiadanie je možné zapožičať i detskú postieľku alebo detskú jedálenskú stoličku. Počas pobytu môžete využiť terasu s hojdacou sieťou a stolom s lavicami, gril, kotlík na guláš či ohnisko. Pre deti je v okolí chaty záhradná hojdačka. Parkovanie je možné priamo pri chatke. Lyžiarske stredisko ORAVA SNOW je vzdialené len 5 km od chatky.

Kontakt:
Chata Sisi, 029 57 Oravská Lesná, 1337
Tel. číslo:
+421 908 949 713
E-mail:
1337.chata.sisi@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

ZRUBOVÁ CHATA SYLVESTER

Chata sa nachádza v krásnom prostredí obce Oravská Lesná na vyvýšenom mieste s výhľadom na okolité kopce a osady, len 400 m od známeho lyžiarskeho strediska ORAVA SNO. Chata Sylvester poskytuje ubytovanie celoročne len pre jednu skupinu hostí (10 osôb).
Na jej prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa. V podkroví sa nachádzajú tri spálne, jedna 2-lôžková izba a dve 4-lôžkové izby. Podkrovie chaty je vybavené kúpeľňou s vaňou a samostatnou toaletou. Vykurovanie objektu je teplovzdušným krbom v kombinácii s elektrickým kúrením. Wifi pripojenie na internet je v chate samozrejmosťou. Pri chate sa nachádza vonkajšie posedenie na krytej terase. K dispozícii je prenosný gril a kotlík. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.

Kontakt:
Zrubová chata Sylvester, 029 57 Oravská Lesná, 1279
Tel. číslo:
+421 907 836 676
E-mail:
sabrekos@gmail.com

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.megaubytovanie.sk

ORAVA MIESTO PRE RELAX 1239

Chata je postavená v nadmorskej výške 900 m.n.m. v obci Oravská Lesná. Nájdete ju v krásnom tichom prostredí na okraji lesa.
Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kde sa plnohodnotne ubytuje 8 osôb. V prípade potreby je k dispozícii detská postieľka. Na prízemí sa nachádza vybavená kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa s toaletou. Drevenica je situovaná na samote, dokonalé súkromie počas dovolenky je preto samozrejmosťou. Súčasťou drevenice je ohnisko s lavičkami, s možnosť grilovania či opekania na záhradnom ohnisku. K dispozícii ponúkame aj kotlík. Pre najmenších sú pripravené hojdačky, pieskovisko, šmýkačka, záhradný domček, či futbalové ihrisko. Chata je určená hlavne pre rodiny s deťmi.

Kontakt:
Orava miesto pre relax, 029 57 Oravská Lesná, 1239
Tel. číslo:
+421 911 162 060
E-mail:

Viac informácii môžete nájsť na stránke – www.facebook.com/oravamiestoprerelax