Hlásenie v miestnom rozhlase 14.09.2021

1.

Firma Masnica v kultúrnom dome dnes t.j.  14.09. 2021 od 10.0016:00 hod. ponúka na predaj textil, obuv, spotrebný tovar, letný aj zimný tovar.

2.

Súkromná podnikateľka z Považskej Bystrice ponúka na predaj:

detské a dámske šaty, termolegíny, tepláky, kraťasy, tričká, chlapčenské maskáčové súpravy, dámske zástery a nohavice aj nadmerné veľkosti, vesty, svetre, pánske polokošele a tepláky, ponožky za výhodné ceny, zdravotné termoponožky a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 12:30 hod.

3.

Súkromný predajca z Poľska Šimon ponúka na predaj:

zemiaky, paradajky, celer, papriku, kapustu, cibuľu, karfiol, slivky, hrušky, mandarinky, broskyňe, nektarínky, hrozno, melón a vresy. Predávať sa bude do 14:00 hod.

4.

Oznamujeme občanom, že zajtra t.j. streda 15. 09. 2021 (štátny sviatok) bude zberný dvor v našej obci zatvorený.

5.

Pošta v našej obci oznamuje občanom, že  vo štvrtok t.j. 16. 09. 2021 bude otvorená len do 13:00 hod.

6.

Radi by sme Vás informovali, že v Zákamennom je novootvorená predajňa a servis mobilných telefónov. Nachádza sa v Obchodnom dome Félix, priamo oproti banke v Zákamennom.

Opravujú všetky značky a modely telefónov a tabletov – na počkanie a za skvelé ceny.

Opravujú napríklad: Rozbitý displej, výmena batérie, oprava reproduktoru, mikrofónu, nabíjania a kompletné čistenie telefónov.

Kontaktovať ich môžete priamo v predajni a servise Grand Phones v Zákamennom, oproti banke, alebo na tel. čisle: 0908 800 003.

Tešia sa na Vašu návštevu!

7.

Vážení obyvatelia, v mene Žilinského dobrovoľníckeho centra vás pozývame zapojiť sa do Týždňa dobrovoľníctva, ktorý prebieha v termíne 16. – 22. septembra 2021. V rámci Týždňa dobrovoľníctva sa v aj v našej dedine uskutočnia aktivity, v ktorých môžete pomôcť a priniesť konkrétnu pozitívnu zmenu. Pozývame vás zapojiť sa do Úpravy okolia zariadenia Centra sociálnych služieb v Oravskej Lesnej, 17. septembra o 9:30. Pomoc pri úprave okolia zariadenia v Oravskej Lesnej  – natieranie lavičiek a altánku.
Je potrebná registrácia vopred. Celý program ako aj registráciu do aktivít nájdete na www.tyzdendobrovolnictva.sk

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img