Hlásenie v miestnom rozhlase 16.09.2021

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj:

paradajky a paprika 0,80 € za kg, slivky 0,80 € za kg, hrušky 1 € za kg, marhule 1,80 € za kg, broskyne 0,80 € za kg, banány, hrozno, čučoriedky, maliny, mandarínky, melóny, pomaranče, citróny, limetky, jablká, mango, kapusta na čalamádu, karfiol, brokolica, šalát, uhorky, cuketa, mrkva, zeler, cvikla, cibuľa. Ďalej ponúka na predaj sušené ovocie, orechy, kŕmnu mrkvu a zemiaky 15 kg balenie za 2 € a zmesky pre zvieratá. Zároveň prijímajú objednávky na rezanú kapustu.

2.

Súkromná podnikateľka ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil.

V ponuke sú: šaty, svetre, pulóvre, teplé tričká, dámske bundy, mikiny, legíny, zateplené nohavice a legíny, boxerky, nohavičky, ponožky, nočné košele, detské čiapky a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 13:30 hod.

3.

 

Pošta v našej obci oznamuje občanom, že  dnes štvrtok t.j. 16. 09. 2021 bude otvorená len do 13:00 hod.

4.

Radi by sme Vás informovali, že v Zákamennom je novootvorená predajňa a servis mobilných telefónov. Nachádza sa v Obchodnom dome Félix, priamo oproti banke v Zákamennom.

Opravujú všetky značky a modely telefónov a tabletov – na počkanie a za skvelé ceny.

Opravujú napríklad: Rozbitý displej, výmena batérie, oprava reproduktoru, mikrofónu, nabíjania a kompletné čistenie telefónov.

Kontaktovať ich môžete priamo v predajni a servise Grand Phones v Zákamennom, oproti banke, alebo na tel. čisle: 0908 800 003.

Tešia sa na Vašu návštevu!

5.

Vážení obyvatelia, v mene Žilinského dobrovoľníckeho centra vás pozývame zapojiť sa do Týždňa dobrovoľníctva, ktorý prebieha v termíne 16. – 22. septembra 2021. V rámci Týždňa dobrovoľníctva sa v aj v našej dedine uskutočnia aktivity, v ktorých môžete pomôcť a priniesť konkrétnu pozitívnu zmenu. Pozývame vás zapojiť sa do Úpravy okolia zariadenia Centra sociálnych služieb v Oravskej Lesnej, 17. septembra o 9:30. Pomoc pri úprave okolia zariadenia v Oravskej Lesnej  – natieranie lavičiek a altánku.
Je potrebná registrácia vopred. Celý program ako aj registráciu do aktivít nájdete na www.tyzdendobrovolnictva.sk

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img