Hlásenie v miestnom rozhlase 10.05.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Mútneho ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny.

2.

Firma Irma ponúka na predaj dámske legíny, rifle, kratase, blúzky, šaty, tričká, sukne, jarné bundy, tepláky, pánske rifle, tepláky, kožené kabáty a jarné bundy, tričká, košele, opasky.

3.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčqajné, surfínie, bakopy, sirôtky, georgínie, primulky, klinčeky, skalky, levanduľa, jahody, mäta, majoránka, pažítka, ligurček, rakytník, čučoriedka, ríbezle, slivky, višňa, jabloň, ruže, tuje okrasné, rododendrony, magnólie a ľaľie svätého Jozefa a priesady na sadenie.

4.

Predajca Boroviec ponúka na predaj ovocné stromy – jablká, hrušky, slivky, čerešne, orech, ríbezle, egreše, maliny, černice, moruše, čučoriedky, jahody ťahavé a obyčajné, , šípové ruže, vŕby, magnólie,  rododendróny, červený javor, ľalie svätého Jozefa, muškáty ťahavé a obyčajné, skalničky, sirôtky, bakopa, surfínie, cibuľku na sadenie a rôzny iný tovar a priesady na sadenie.

5.

Súkromný predajca bude dnes tj. utorok 10. 05. 2022 od 11:00 hod. ponúkať na predaj suchý chlieb a rožky. Cena za vrece je 5,50 €. Auto pôjde z Pribišskej smerom na Jasenovskú a na Kubínsku. Kto má záujem nech dá vrece na plot.

6.

Zelená lekáreň v našej obci oznamuje, že dňa 11. a 12.05. t.j. zajtra a štvrtok bude zatvorená z technických príčin.

7.

Detské centrum Sedmokráska oznamuje všetkým mamičkám a ich deťom, že bude opäť otvorené a to každý utorok a štvrtok v čase od 9.00-12.00 h.

 

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img