Hlásenie v miestnom rozhlase 12.5.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, zemiaky na konzum aj sadenie aj kŕmne , sušené ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Predajca z Poľska ponúka na predaj jarné kabáty rôznej veľkosti a farby.

3.

Predajca z Poľska ponúka na predaj záhradné figúrky, prútené metly, košíky, koše, drevené stoličky.

4.

Firma D-Family ponúka výpredaj kabeliek a rupsakov, rôzne druhy a farby po 10 €.

5.

Firma Irma ponúka na predaj dámske  a pánske nohavice, tričká, tepláky, košele, vesty, blúzky, šaty, bundy na jar, kožené kabáty, rifľové bundy, rifľové vesty, legíny a sukne.

6.

Predajca Boroviec   jahody ťahavé a obyčajné, ,  rododendróny,  muškáty ťahavé  a obyčajné, skalničky, sirôtky, bakopa, surfínie, priesady na sadenie a rôzny iný tovar .

7.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné a rôzne druhy kvetov aj závesné kvetináče a priesady na sadenie.

8.

Súkromný chovateľ bude dnes od 10:00 hod smerom od Zákamenného cez obec predávať červené sliepky – nosnice z domáceho chovu úplne zaperené. Cena za 1 ks 3 €. Pri odbere 10 ks 2,80 €. Ďalej si môžete zakúpiť červené mládky, ktoré už začali znášať vajíčka. Cena za 1 ks 8 € a mladých kohútov v cene 8 € za ks. Auto zastaví aj na znamenie. Je to strieborná Octavia s vozíkom.

9.

Pozývame všetky matky, mamičky na DEŇ MATIEK dňa 15.5.2022 t.j. nedeľa o 14.00 hodine v kultúrnom dome v Oravskej Lesnej. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

10.

Vážení občania, oznamujeme všetkým ktorí majú záujem zúčastniť sa darovania krvi v Oravskej Lesnej, že tento odber sa uskutoční dňa 28.5. t.j. sobota od 8 – 10:00 h v kultúrnom dome. Je potrebné aby sa záujemcovia zaregistrovali u pána Martina Podstavka telefonicky alebo SMS na tel. čísle 0908 817 128.

11.

Detské centrum Sedmokráska oznamuje všetkým mamičkám a ich deťom, že bude opäť otvorené a to každý utorok a štvrtok v čase od 9.00-12.00 h.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img