Predbežná informácia o podmienkach prijatia dieťaťa do zariadenia „DETSKÉ JASLE“

Vážení rodičia,
obec Oravská Lesná plánuje od septembra 2024 uviesť do prevádzky zariadenie „Detské jasle“. Snahou je, aby boli uspokojené všetky žiadosti rodičov. K spusteniu detských jaslí je potrebné zistiť predbežný záujem rodičov o umiestnenie dieťaťa do jasličiek.

  • Podmienkou pre prijatie dieťaťa do zariadenia je vek od 1 do 3 rokov.
  • Tlačivo písomnej „Predbežnej nezáväznej žiadosti o prijatie dieťaťa do zariadenia“ bude dostupné na webovej stránke obce Oravská Lesná, zatiaľ len ako predbežné, aby obec získala prehľad o záujemcoch a nastavila čo najvhodnejšie podmienky využitia kapacity zariadenia a prevádzkový režim.
  • Trvalý pobyt v obci Oravská Lesná nie je podmienkou.

Takúto predbežnú vyplnenú žiadosť môže žiadateľ odovzdať osobne do podateľne obecného úradu, zaslať poštou alebo v elektronickej podobe na
e-mail: mzdy@oravskalesna.sk, do 30.04.2024!!!

Bližšie informácie získate osobne na Obecnom úrade v Oravskej Lesnej, telefonicky na č. t. 043/5593122 – klapka (5) resp. emailom na adrese: mzdy@oravskalesna.sk, obecnyurad@oravskalesna.sk

Zároveň chceme dať do pozornosti, že poplatok za umiestnenie jedného dieťaťa do takéhoto zariadenia bude predstavovať sumu predbežne 300,00€ (strava nie je v cene poplatku).

Predbežná žiadosť o prijatie dieťaťa do zariadenia DETSKÉ JASLE (pdf):
Predbežná žiadosť (pdf)

Predchádzajúci článokPracovná ponuka Oravská Lesná
Ďalší článokVidiečanová Habovka

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img