Hlásenie v miestnom rozhlase 4.5.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jablká, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá, zemiaky na sadenie, pšenicu na siatie,  liadok a MPK.

2.

Firma Borowiec ponúka na predaj ríbezle, egreš, čučoriedky, černice, maliny,  gladioly a ľalie, bylinky – mäta, tymián, šalvia, oregano, magi , jahody ťahavá a obyčajné, levanduľa, sirôtky, skalničky, muškáty, šípové ruže, azalky, rododendrony, lipa, červený smrek a javor, ruže, tuja smaragd, vŕby a rôzne iné kvety a dreviny.

3.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé aj obyčajné, skalky, primulky, georgíny, ľalie sv. Jozefa, sirôtky, skalky, jahody, čučoriedky, rakytník, maliny, černice, okrasné tuje,  cibuľa, priesady zeleniny,  magnólia, ruže.

4.

Firma Irma ponúka na predaj dámsky a pánsky textil – tepláky, legíny, pulóvre, tričká, blúzky, šaty, saká, kožené kabáty, nohavice, opasky, lampy solar a LED, kamery a rádia a inú elektroniku.

5.

Výbor Urbariátu pozemkové spoločenstvo Oravská Lesná pozýva svojich členov na schôdzu Valného zhromaždenia spoločenstva dňa 7.5.2023 t.j. nedeľa o 15:00 hod. do sály KD v Oravskej Lesnej. Prineste si aj pozvánku. Prosíme o dochvíľnosť kvôli registrácii.

6.

Kaderníctvo Ľubica oznamuje občanom , že bude od 15.5.2023 t. j. pondelok do 12.6.2023 t. j. pondelok zatvorené.

7.

Spoločnosť AVEX electronics, s.r.o. v Oravskej Lesnej prijme na výpomoc študentov stredných a vysokých škôl na dohodu o brigádnickej práci študentov. Práca by sa vykonávala počas pracovných dní, prípadne v sobotu. Jedná sa o pracovnú pozíciu: Operátor vo výrobe. Bližšie informácie získate na tel. č.: 0902 937 771.

 

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img