Hlásenie v miestnom rozhlase 31.05.2022

1.

Firma Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. Ovocie: sezónne jahody 2,50 €, melón, jablká, hrušky, pomaranče, nektárinky, broskyne, slivky, banány, citróny, hrozno svetlé a tmavé. Zelenina: karfiol, mrkva, cibuľa, petržlen, zeler, uhorky, sherry paradajky, cuketu, kaleráb a iné. Predávať sa bude ihneď po vyhlásení.

Tiež oznamuje, že otvára sklad v Mútnom pri potravinách Bugaj 262, kde sa bude predávať v pondelok, štvrtok a sobotu. PO: od 8:00 do 12:00 h., UT: od 11:00 do 15:00 h., SO: od 8:00 do 11:00 h a v PO,ST, PIA predáva v Zákamennom od 9:00 do 12:00 h.

2.

Firma Macau ponúka na predaj dámske tričká 3 €, dám. 3/4 nohavice 5 €, pánske tričká, dámske moderné šaty, dámske blúzky, pánske nohavice dlhé a krátke, ponožky, legíny a iný tovar za výhodné ceny.

3.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné a rôzne druhy kvetov aj závesné kvetináče, hortenzie rôzne druhy a priesady na sadenie.

4.

Predajca Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie,bakopa, karafiáty georgínie, turča, trávy, veľký výber trvaliek,margarétky, kvety na zavesenie, anielske trúby, hortenzie, šípové ruže, cibuľky laľií, rôzne byliny, priesady: paradajok, papriky, zeleru, kapusty, kalerábu, cuketa, uhorky, hokaido, jahody ťahavé, kalina, jazmín, okradné dreviny, vŕby, rododendrony, magnólie, lipy, moruše, čučoriedky, černice a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

5.

Predajňa “ Rozličný tovar v Domove dôchodcov“ Vás pozýva na nákup nového tovaru: dámske a pánske tričká, dámske blúzky, tepláky, 3/4 tepláky, legíny. Ďalej Vás pozývajú na nákup strieborných retiazok, náramkov, príveskov a prsteňov. Ponúkajú aj náramkové hodinky, nástenné  hodiny na ktorých je 30% zľava.

6.

Oznamujeme občanom, že zajtra t.j. 01.06.2022 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes večer.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img