Hlásenie v miestnom rozhlase 28.10.2021

1.

Firma IRMA  ponúka na predaj, dámsky a pánsky textil, bundy, tričká, svetre, košele, nohavice a rôzny iný tovar.

2.

Firma MACAU ponúka na predaj dámske nohavice, thermo legíny, dámske kabáty, dámske šaty, dámske pulóvre, pánske nohavice, pánske tepláky thermo, pánske pulóvre, poľovnícke veci, kardigány, ponožky termo, pánske kabáty.

3.

Súkromná podnikateľka z Považskej Bystrice ponúka na predaj detské a dámske šaty, detské a dámske termo legíny, dámske nohavice aj nadmerné veľkosti, dámske a pánske tepláky, chlapčenské maskáčové súpravy, dámske blúzky, tričká, svetre, mikiny, zástery, term ponožky, zdravotné ponožky, ponožky s vianočným motívom, detské čiapky, šály, rukavice, detské pančuchy a rôzny iný tovar.

4.

Firma Borowiec ponúka na predaj umelé kvety v kvetináčoch na hroby od 2,50 €, koše, živé chryzantémy. Predávať sa bude do 15:00 hod.

5.

Súkromný podnikateľ z Poľska ponúka na predaj:

saká, kabáty jesenné, zimné, rôzne strihy, veľkosti a farby

6.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj:

paradajky a papriku, slivky, hrušky na zaváranie, broskyne, banány, hrozno, maliny, jablká, , karfiol, brokolica, šalát, uhorky, mrkva, zeler, petržlen, cvikla , mrkva a zemiaky a zeler na uskladnenie. Ďalej ponúka na predaj zmesky pre zvieratá a obilie.

7.

Stredoslovenská distribučná oznamuje občanom, že dňa 29. 10. 2021 t.j. zajtra v čase od 08:00 do 14:00 hod. bude v našej obci prerušená distribúcia elektriny v časti Flajšová a Jasenovská.  Čísla domov:

Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny 29 10. 2021 (1)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny 29 10. 2021 (2)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny 29 10. 2021 (3)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny 29 10. 2021 (4)

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img