Hlásenie v miestnom rozhlase 24.05.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Mútneho ponúka na predaj jahody sezónne a grécke, jablká, hrušky, hrozno, citróny, mandarínky, pomaranče, banány, čerešne, zemiaky, paradajky, petržlen, mrkva, uhorky, cibuľa, karfiol, cuketa, cherry paradajky a iné.

2.

Firma Macau ponúka na predať šaty, sukne, blúzky, tričká a pánske a dámske nohavice a ponožky.

3.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné a rôzne druhy kvetov aj závesné kvetináče, hortenzie rôzne druhy a priesady na sadenie.

4.

Predajca Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie,bakopa, karafiáty georgínie, turča, trávy, veľký výber trvaliek,margarétky, kvety na zavesenie, anielske trúby, hortenzie, šípové ruže, cibuľky laľií, rôzne byliny, priesady: paradajok, papriky, zeleru, kapusty, kalerábu, cuketa, uhorky, hokaido, jahody ťahavé, kalina, jazmín, okradné dreviny, vŕby, rododendrony, magnólie, lipy, moruše, čučoriedky, černice a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

5.

Firma Masnica bude dnes t.j. 24.5.2022 od 10.00 – 16:00 hod. v kultúrnom dome ponúkať na predaj textil, obuv a spotrebný tovar.

6.

Súkromný chovateľ bude zajtra 25.05.2022  od 10:00 hod. smerom od Zákamenného  predávať  červené sliepky nosnice z domáceho chovu úplne zaperené cena  3,00 €/ks pri odbere 10 ks cena 2,70. a ďalej červené mládky nosnice a kohúty 20- týždňové, ktoré začali znášat vajíčka po 8 €.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img