Hlásenie v miestnom rozhlase 22.03.2022

1.

Firma Bianka Vás pozýva na jarný výpredaj pánskeho a dámskeho textilu.

Z ponuky vyberáme: tepláky, legíny bavlnené a bambusové, tričká od 5 €, tuniky, pulóvre, šaty, ponožky zdravotné aj vysoké, elastické rifľové legíny, 1-2voj plachty froté českej výroby, bavlnené obliečky, detské čiapky a čelenky. A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení do 15:00 hod.

2.

Súkromná podnikateľka ponúka na predaj pánsky, dámsky a detský textil. V ponuke je jarný tovar, legíny, nohavice, tepláky, tričká, spodné prádlo, ponožky, zateplené legíny  a nohavice a rôzny iný tovar.

3.

Súkromná firma z Partizánskeho  ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou, galoše. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky, flanelové košele.

4.

Oznamujeme občanom, že zajtra  t.j. 23.03.2022 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes  večer.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img