Hlásenie v miestnom rozhlase 21.3.2024

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, nektárinky, papriku a paradajky, cibuľu, zemiaky, cviklu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, zmesky pre zvieratá, zemiaky na sadenie odroda SORAJA, TAJFUN.

2.

Predajca z Poľska ponúka na predaj jarné a zimné kabáty rôznej veľkosti, farby a strihu.

3.

Irma ponúka na predaj dámske a pánske tepláky, pulóvre, tričká, rifle, šaty, kožené kabáty, opasky, rádia kamery, baterky, ďalekohľady, hodinky, solárne lampy.

4.

Šimon ponúka na predaj ovocné stromčeky – jablká, hrušky, slivky, čerešne, višne, broskyne, marhule, čučoriedky,  černice, brusnice, jahody, skalky,  sedmokrásky, sirôtky,  rododendrony, ruže.

5.

Súkromná podnikateľka z Kysúc ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil – dámske jarné bundy, kardigány, tuniky, tričká, šaty, nohavice, tepláky, kraťase, športové a klasické legíny, zateplené nohavice a legíny, elastické rifle, detské mikiny a tepláky, detské tričká, čiapky, ponožky, boerky, spodné prádlo a rôzny jarný tovar. Predávať sa bude do 12:30 hod.

6.

Detská ambulancia v Oravskej Lesnej oznamuje, že z dôvodu lekárskeho kongresu bude  zajtra 22.3. ordinovať len súrne stavy do 8:00 hod. Sestrička bude v ambulancii do 12:00 hod.

7.

Súkromný chovateľ bude dnes 21.3. od 11:15 hod. od Zákamenného predávať červené sliepky nosnice v plnej znáške vajec cena za 3,50 €/ks pri odbere 10 ks akciová cena 2,90 €. Sliepky sú z domáceho chovu a vhodné na ďalší chov.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img