Hlásenie v miestnom rozhlase 09.09.2021

1.

Na základe verejnej vyhlášky, ktorú nájdete  TU – oznámenie o prerokovaní zaradenia lokality SKUEV4024 Podhorské lúky Hornej Oravy do národného zoznamu území európskeho významu. Oznamujeme vlastníkom, správcom a nájomcom pozemkov dotknutých zamýšľanou ochranou že dňa 10.09. 2021 sa uskutoční prerokovanie so začiatkom o 10:00 hod. na Mestskom úrade Námestovo a dňa 10.09. 2021 zo začiatkom o 15:00 hod. v Kultúrnom dome v obci Zákamenné. 

Vyjadriť nesúhlas môžu vlastníci, správcovia a nájomca vypísať  na priloženom tlačive: tlačivo na nesúhlas vlastníkov, správcov a nájomcov , ktoré je potrebné vypísať v označených kolónkach a zaslať poštou na uvedenú adresu na tlačive nesúhlasu na Ministerstvo životného prostredia SR – doporučene.

2.

Oznamujeme účastníkom kúpeľného pobytu do Vyšných Ružbách s p. Chvojkovou, že odchod autobusu bude 12.09. 2021 t.j. nedeľa o 5:30 hod. ráno z Lehotskej. Autobus bude stáť:  Kubínska pri mostezástavka družstvozastávka pri Turoňovi, v Ústredí bude o 5:45 hod. a smerom na Pribišskú. Prosíme o dochvíľnosť a nezabudnite si zobrať potvrdenie o očkovaní. Zoberte si obed so sebou, lebo sa začína až večerou.

3.

Pestovateľ z Topoľčian ponúka na predaj:

veľkoplodé slivky, hrušky na konzum i zaváranie, jablká nové zelené a červené, hrozno biele, paprika a paradajky, jabĺčková paprika, červená paprika a kapia, feferóny, žlté melóny, cesnak vhodný na konzum i sadzbu, zemiaky vhodné na konzum i sadu. Je možné si objednať zemiaky na zimné uskladnenie a na sadbu.

4.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj:

paradajky a paprika 0,80 € za kg, slivky 0,80 € za kg, hrušky 1 € za kg, marhule 1,80 € za kg, broskyne 0,80 € za kg, banány, hrozno, čučoriedky, maliny, mandarínky, melóny, pomaranče, citróny, limetky, jablká, mango, kapusta na čalamádu, karfiol, brokolica, šalát, uhorky, cuketa, mrkva, zeler, cvikla, cibuľa. Ďalej ponúka na predaj sušené ovocie, orechy, kŕmnu mrkvu a zemiaky 15 kg balenie za 2 € a zmesky pre zvieratá.

5.

Predajca Irma z Komárna ponúka na predaj dámske a pánske nohavice, opasky, pulóvre, mikiny, dámske a pánske bundy, vesty, legíny, sukne, blúzky, šaty. Predávať sa bude do 15:00 hod.

6.

Súkromná firma Vám ponúka na predaj široký sortiment domácich potrieb:

sitká- klasické, nerezové, smaltované

haluškáre, smaltované naberačky, ošatky na chlieb, vykrajovačky, formy na praclíky,

smaltované hrnčeky, hrnce, misky

plechy – smaltované, aj striekané

pekáče, rajnice, panvice, dolkárne

lisy na cesnak, radielka, otvárače na konzervy a víno, odkôstkovače čerešní

brúsky na nože, lízatka, masteničky, nože

krájače na vajcia, tácky, lisy na zemiaky, hlavice na uzatváranie pohárov

mlynčeky na mak, na orechy, na ovocie, kávu a rezance

odkvapkávače riadu, V-krájače, nože na kapustu, nože na tekvicu

gulášové aj zabíjačkové kotle, kotliny a varešky

horáky, liatinové grily, liatinové platne na šporák, grilovacie panvice, ražne, rošty na grily

dosky na vaľkanie aj silikónové, valčeky, dovalkávače, obedáre

drevené stolčeky a rôzny iný tovar do domácnosti

7.

Súkromný podnikateľ z Poľska ponúka na predaj kabáty jesenné, rôzne veľkosti farby a strihy, zimné kabáty a saká.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img