Benefičný koncert „Oravské srdcia pomáhajú“ KEDY? dňa 1. 5. 2022 o 17.00 v Dome kultúry v Oravskej Jasenici

S radosťou vám oznamujeme, že
Neinvestičný fond ORAVSKÉ SRDCIA n.f. organizuje 3. Benefičný koncert „Oravské srdcia pomáhajú“. Finančný výťažok z koncertu pôjde na podporu a rozvoj Centra sociálnych služieb v Zákamennom a na pomoc civilistom vo vojnou zmietanej Ukrajine prostredníctvom organizácie Človek v ohrození.
Na koncerte vystúpi slovenská vokálna skupina FRAGILE zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou.
Pred vystúpením skupiny FRAGILE vystúpi spevácky zbor Altebasso. Altebasso vznikol na pôde Základnej umeleckej školy Ignáca Kolčáka v Námestove. Okrem speváckej zložky je neodmysliteľnou súčasťou kapela, v ktorej sú zastúpené nástroje zo všetkých hudobných odborov na ZUŠ.
Pomôžete nám, prosím, s réžiou alebo ako odmenu za pomoc organizáciám, pre ktoré koncert organizujeme, môžete získať vstup na koncert skupiny FRAGILE prostredníctvom donio.sk
❤️❤️❤️
💙💛
🤍
Kliknite tu 👇👇👇
Poďte s nami pomáhať, poďte na FRAGILE
(ak môžte, prispejte nejakým euríčkom pre donio.sk, ktorý si z kampaní neberie žiadnu províziu a funguje na dobrovoľných daroch)

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img