ZAPOJ SA AJ TY do amatérskej filmovej tvorby Cineama 2021

Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja pozýva na 29. ročník regionálnej postupovej súťaže a prehliadky amatérskej filmovej tvorby Cineama 2021.
Cieľom súťažnej prehliadky je podnietiť a skvalitniť tvorbu neprofesionálnych filmových tvorcov po stránke umeleckej aj technickej a najlepšie diela odporučiť do vyšších súťaží. Autori budú môcť verejne prezentovať svoje diela, porovnať sa s ostatnými aktérmi, nadviazať nové kontakty, vymeniť si skúsenosti a tak rozvíjať svoj talent či technické zručnosti, čím prispejú k zmysluplnému využívaniu voľného času. Diela neprofesionálnych tvorcov sú nenahraditeľným zdrojom informácií o zvykoch, tradíciách, radostiach, starostiach, ale i o živote súčasnej generácie.
Súťažiaci sa prihlasuje do vekových skupín podľa veku, ktorý dosiahol v roku vzniku diela. Dielo nesmie byť staršie ako 3 roky. Podmienkou účasti v súťaži je predloženie autorského audiovizuálneho diela. Odporúčaná dĺžka prihlasovaného diela je 1 až 20 minút.
Diela je možné prihlásiť do kategórií: animovaný film, hraný film, publicistika, dokumentárny film, experiment a videoklip.
Do súťaže sa prihlásite vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra: http://www.nocka.sk/chcemsaprihlasit.
Bližšie informácie o súťaži, technických podmienkach a spôsobe prihlasovania nájdete na www.osvetadk.sk.
5normal
Predchádzajúci článokZber plastov 24. 02. 2021
Ďalší článokSÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU KRASLICU

Podobné články

Smútočné oznámenie

Smútočné oznámenie

Zber elektroodpadu 17.4.2024

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img