PACI PAC V Oravskej Lesnej

PACI PAC V Oravskej Lesnej
Pozývame Vás na stretnutie sa s vašimi obľúbenými spevákmi Paci a Pac. Títo dvaja speváci sú zárukou toho, že z predstavenia odchádzate naplnení radosťou. Pre svojich fanúšikov si pripravili HUDOBNO VZDELÁVACÍ PROJEKT, kde sa okrem krásnych kulís môžete tešiť na nové a chytľavé pesničky. Nebudú chýbať najobľúbenejšie piesne Traktor, Pes a Mačka, Ťapi-Ťap, Hlava, ramená, kolená, palce a samozrejme Slon.
Robiť radosť deťom pesničkami je to, čo ich baví najviac. Vďaka malej Hanke, ktorá vyrastala na pesničkách Spievankovo alebo Fíha Tralala, začal jej otec, hudobník Mário Praženec alias PAC písať prvé pesničky. Na pomoc si prizval Adrianu Pešinovú alias PACI. PACI PAC má na konte 5 vydaných CD a DVD, ocenené zlatou a platinovou platňou, z ktorých najúspešnejšia pesnička SLON dosiahla viac ako 130 miliónov views na youtube a patrí medzi najúspešnejšie slovenské piesne na tejto platforme.
Môžete ich stretnúť už čoskoro na koncerte v Oravskej Lesnej a to 8.7. 2023 o 17.00h v sále kultúrneho domu.
Vystúpenie je určené hlavne PRE DETI VO VEKU 1-7 rokov.
Vstupné 10€/1osoba, deti do 1 roka zdarma, ZŤP – 50% zľava
Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku.
Predpredaj vstupeniek: Obesný úrad Oravská Lesná, Obecná knižnicná.
Tešíme sa na všetky deti.
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Đ0I2O KONCERT 8. 7. 2023 17:00 h. v sále UD v Oravskej Lesnej VSTUPNÉ: 10€/1osoba 1osoba deti do 1 roka zdarma ZTP- 50% zl'ava Predpredaj vstupeniek becná knižnica, Obecny úrad Oravská Lesná“

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img