Hlásenie v rozhlase 6.6.2024

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, nektárinky, papriku a paradajky, cibuľu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, zmesky pre zvieratá,  zemiaky a krmnú mrkvu, jahody a marhule na zaváranie.

2.

Šimon ponúka na predaj  muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, georgínie, margarétky, stĺpové ruže, skalky, závesné fuksie a muškáty, rôzne druhy priesad – uhorky, paradajky, kaleráb zeler, paprika, paradajky, tymián, majoránka, mäta, jahody, levanduľa a rôzne druhy kvetov, kríčkové margarétky, hortenzie rôznej farby.

3.

Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé s obyčajné, surfínie, fuksie, bakopa, skalničky, osteo, margarétky, karafiáty, jahody, bylinky – mäta, tymián, oregano, ligurček, majorán, rozmarín, petržlen, levanduľa, priesady – zeler, šalát, kapusta, kaleráb, šípové ruže, rododendrony a rôzne iné kvety.

4.

Súkromná podnikateľka z Považskej Bystrice ponúka na predaj  veľký výber oblečenia poľskej, maďarskej a talianskej výroby. V ponuke sú  detské a dámske šaty, sukne, legíny dlhé aj krátke, tepláky, kraťasy, tričká, chlapčenské maskáčové súpravy, dámske zástery a nohavice aj nadmerné veľkosti, vesty, svetre,  ponožky za výhodné ceny, zdravotné ponožky, detské čiapky a rôzny iný tovar.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img