Hlásenie v rozhlase 25.6.2024

1.

Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, fuksie, bakopa, skalničky, osteo, margarétky, karafiáty, bylinky, levanduľa, priesady – uhorky, paradajky,  šípové ruže, rododendrony a rôzne iné kvety.

2.

Firma z Čadce Vás pozýva na veľkú predajnú akciu, ktorá sa uskutoční dnes od 10:00 do 16:30 hod. v kultúrnom dome. Firma ponúka široký sortiment spotrebného tovaru, domácich potrieb, posteľnej bielizne, spodného prádla, drogérie, textilu a obuvi.

3.

Súkromná podnikateľka z Kysúc ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil v ponuke sú blúzky, tričká, tuniky, dámske a detské šaty, elastické rifle, letné nohavice, športové a klasické legíny, trojštvrťáky, kraťase, ponožky, boxerky, nohavičky, podprsenky a rôzny iný tovar.

4.

Vážení milovníci športu Turistický oddiel Paráč Vás všetkých srdečne pozýva na cyklotúru, ktorá sa uskutoční dňa 30.6.2024 v nedeľu. Zraz je o 9:00 hod. od obecného úradu . Tešia sa na Vás o občerstvenie je postarané. Každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img