Hlásenie v miestnom rozhlase dňa 27. 5.2021

1.

Kaderníctvo Katka oznamuje, občanom, že v termíne od 10. 06. 2021 do 07. 07. 2021 bude zatvorené.

2.

Firma Borowiec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, bidens, bakopa, lobelky, karafiáty, osteo, turča, skalničky, trávy, fuksie, margarétky, astry, kvety na zavesenie, anjelské trúby, ruže červené. Sadenice: paradajky, papriku, rozmarín, tymian, majoránku, zeler, kapustu, kaleráb, uhorky, cuketu, brokolicu ďalej ponúka azalky, červený javor, vŕby, tuje, červený smrek a rôzne iné kvety.

3.

Súkromný podnikateľ Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopy, lobelie, verbena, klinčeky, fuksie, závesné surfínie, fuksie, gazanie. Sadenice: paradajky, paprika, uhorky, cuketu, zeler, pór, rozmarín, bazalku. Predávať sa bude do 15:00 hod.

4.

Súkromná podnikateľka Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, kŕmne zemiaky, zmesky pre zvieratá, rôzne druhy byliniek.

5. 

 Súkromná podnikateľka ponúka na predaj detský a dámsky textil, detské a dámske šaty, tričká, legíny, kraťasy, tepláky aj nadrozmerné veľkosti, dámske nohavice, zástery, vesty, svetre, pánske polokošele, ponožky za akciové ceny a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 13:00 hod.
6.
Podnikateľ z Liptovskej Teplej ponúka na predaj, detské papuče, baleríny, sandále. Pánske a dámske papuče, kapce, gumofilce. Pánske a dámske tenisky. Dámske a pánske sandále. Veľký výber dámskych, pánskych aj detských gumákov slovenskej a poľskej výroby. Predávať sa bude do 14:00 hod.
7.
Oznamujeme občanom, že na budúci týždeň sa budú vydávať vrecia na plasty a to od pondelka 31. 05. 2021 do piatku 04. 06. 2021 v čase od 07:30 do 15:00 hod.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img