Hlásenie v miestnom rozhlase dňa 20. 07. 2021

1.

Súkromná firma z Kysúc ponúka vyšívané a farebné záclony, súprava balkón + okno, závesové a dekoračné látky. Nové vzory detské, kuchynské a oblúkové záclony.

2.

Súkromný podnikateľ z Jelenca ponúka na predaj:

marhule na jedenie, na džem a zaváranie, čerešne srdcovky, broskyne veľké na konzum, hrušky, ringloty, paradajky, papriku, lahôdkovú kukuricu, baranie rohy, uhorky šalátovky, uhorky nakladačky drobné, zemiaky 10 kg balenie a červené melóny

3.

Súkromná firma BIANKA ponúka na predaj veľký sortiment dámskeho a pánskeho textilu, šaty, tričká, tuniky, kraťasy a veľa iného tovaru.

4.

 Súkromná firma z Patizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky Baťa za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, poltopánky, botasky, sandále, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovový zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, vesty, monterky do pása aj na traky, šiltovky, klobúky.
5.
Súkromný predajca z Novej Bystrice ponúka na predaj uhorky nakladačky, nové zemiaky, marhule, broskyne, nektarinky, hrozno, paradajky, papriku
6.
Stredoslovenská distribučná, a. s. oznamuje, že vo štvrtok t.j. 22. 07. 2021 v čase od 09.30  hod. do 15:30 hod.. bude v našej obci prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach v časti Pribišská č. domov:
Oznámenie o prerušení 22. 07. 2021Oznámenie o prerušení 22. 07. 2021 (1)

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img