Hlásenie v miestnom rozhlase 9.7.2024

1.

Šimon ponúka na predaj marhule. broskyne, hrozno, jablká,  melóny, banány, nektárinky, slivky,  karfiol, zemiaky, papriku, paradajky, uhorky šalátové, cesnak, cibuľa, mrkva, petržlen, zeler, uhorky na zavárenie.

2.

Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. V ponuke má broskyne na zaváranie, nektárinky, jablká, marhule, hrozno, hrušky, banány, citróny, zemiaky, paradajky, cherry paradajky, mrkvu, cibuľu, uhorky šalátové ,reďkovky a iné.  Tiež má v ponuke rôzne druhy sušeného ovocia a orechov. Predávať sa bude hneď po vyhlásení.

3.

Firma Masnica dnes ihneď po vyhlásení do 15:00 hod. pred kultúrnym domom ponúkať na predaj textil, obuv a spotrebný tovar.

4.

Cirkus Pacifik, ktorý zavítal do našej obce Vás pozýva na svoje jedinečné vystúpenie, ktoré sa uskutoční už zajtra, v utorok o 18.00 hodine. Predstavenie bude v kupole stanu postavenom pri základnej škole. V programe sa môžete vidieť artistky, klaunov, vrhača nožov a rôznych akrobatov. V ohňovej show uvidíte bieleho hada, najväčšieho v Českej republike, ktorý váži 130kg. Po vystúpení bude možnosť fotografovania sa s hadom. Cena vstupného je deti 8€, dospelí 10€, deti do 3r zdarma. Pokladňa bude otvorená 1 hodinu pred začiatkom programu. Tešíme sa na Vašu návštevu už zajtra o 18.00h.

5.

Oznamujeme občanom, že zajtra t. j. 10.7.2024 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes večer.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img