Hlásenie v miestnom rozhlase 9.5.2024

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, nektárinky, papriku a paradajky, cibuľu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, zmesky pre zvieratá, zemiaky na sadenie odroda SORAJA, TAJFUN, zemiaky a krmnú mrkvu.

2.

Šimon ponúka na predaj  muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, georgínie, margarétky, stĺpové ruže, skalky, závesné fuksie a muškáty, rôzne druhy priesad – uhorky, paradajky, kaleráb zeler, paprika, paradajky, tymián, majoránka, mäta, jahody, levanduľa a rôzne druhy kvetov.

3.

Irma ponúka na predaj nový tovar dámsky a pánsky – tričká, košele, rifle, blúzky, legíny, mikiny, šaty, krátke nohavice, ďalekohľady, solar lampy, kamery a baterky.

4.

Salaš Oravská lesná Vás pozýva na nultý ročník Májovej bryndzovačky v sobotu 11. 5. od 14:00 do 20:00 hod. v priestoroch salaša. O zábavu sa postará skupina Drišľak. Čaká Vás ochutnávka syrov a bryndze. Taktiež budú na predaj skvelé bryndzové halušky, čapované pivo Veterán, domáce štrúdle, trdelníky, klobása a iné pochutiny z bryndze. Vstup je zdarma.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img