Hlásenie v miestnom rozhlase 9.4.2024

1.

Šimon ponúka na predaj ovocné stromčeky v akcii – jablká, hrušky, slivky, čerešne, višne, broskyne, marhule, čučoriedky,  černice, brusnice, jahody, skalky,  sedmokrásky, sirôtky,  rododendrony, ruže, muškáty, bylinky.

2.

Boroviec ponúka na predaj široký sortiment ovocných stromčekov, jahody, sedmokrásky, sirôtky, muškáty, bylinky, ruže.

3.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, botasky, poltopánky, koženú ortopedickú obuv, turistickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom, domáce papuče značky Mjartan, celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. ďalej ponúka na predaj  maskáčové nohavice  a bundy, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky, flanelové košele.

4.

Firma Bianka Vás pozýva na výpredaj pánskeho a dámskeho textilu – tepláky tureckej kvality, legíny od S až 9XL, tričká, šaty, tuniky, vesty, ponožky zdravotné tenké aj oteplené, 1 – 2 plachty froté českej výroby, bavlnené obliečky českej výroby, toaletný papier priamo z výroby – 2 vrstvový 32 ks 8 €, 3 vrstvový 32 ks 10 €, kuchynské papierové utierky 2 vrstvové 3 €, 3 vrstvové 3,50 €, prací gél Ariel 5 l 14 €, paplónová súprava paplón + vankúš, spodné prádlo, boxerky. A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

5.

Súkromná podnikateľka z Kysúc ponúka na predaj pánsky, dámsky a detský textil. V ponuke sú dámske jarné bundy, nohavice, legíny, šaty, tepláky, tričká, ponožky, spodné prádlo a rôzny iný jarný tovar. Predávať sa bude do 13:30 hod.

6.

Spoločnosť AVEX electronics, s.r.o. v Oravskej Lesnej prijme za nových zvýhodnených pracovných podmienok do pracovného pomeru záujemcov o prácu na pozíciu:

– Operátor ručného osadzovania v jednozmennej  prevádzke, denný pracovný čas 7,5 hod.

Bližšie informácie získate na tel. č.:  0902 937 771, alebo osobne na personálnom oddelení.

​7.

Súkromný chovateľ bude dnes od 11:30 hod smerom od Zákamenného predávať červené sliepky nosnice z domáceho chovu 3,50 €/ks pri odbere 10 ks 3 €. Ďalej ponúka na predaj 19 -týždňové farebné mládky nosnice pred prvou znáškou 9 €/ks. Sliepky sú vhodné na ďalší chov.

 

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img