Hlásenie v miestnom rozhlase 9.3.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jabĺk, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá, sadzbové zemiaky, liadok a iné hnojivá.

2.

Lekáreň v našej obci oznamuje, že zajtra t. j. 10.3.2023 bude otvorená len do 13:30 hod.

Lekáreň v našej obci , oznamuje občanom ZMENU OTVÁRACÍCH HODÍN.
Od pondelka 13.3.2023 bude lekáreň otvorená v čase od 7:00 hod do 15:30 hod.
3.
Turistický oddiel Paráč Vás pozýva na 17. ročník Erdútskeho horizontu, ktorý sa uskutoční dňa 11. marca v sobotu. Prezentácia bude v kultúrnom dome od 7:30 – 9:30 hod. Štartovné: dospelý 5 €, študenti  2 € a deti do 15 rokov zdarma. O občerstvenie bude postarané. Tešia sa na Vašu účasť.
4.
Obec Oravská Lesná a Lesnianská vodárenská spoločnosť, s.r.o.  prosí občanov Oravskej Lesnej pripojených na obecný vodovod v časti Jasenovská, Bučina, Mrzáčka a Pribišská o kontrolu tesnosti vodovodných prípojok, vodovodných šácht, vnútorných domových rozvodov vody, vodovodných ventilov a záchodov. Kontrolu prosíme vykonať z dôvodu vysokého odberu vody v nočných hodinách. Vysoký odber vody môže byť spôsobený netesnosťami na vodovodných prípojkách, vnútorných vodovodných rozvodoch ako i poruchou vodovodných ventilov a záchodov.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img