Hlásenie v miestnom rozhlase 8.9.2023

1.

Predajca Šimon ponúka na predaj jablká, slivky, marhule, broskyne, nektárinky, melón, hrozno, banán, karfiol, paradajky, paprika, uhorky šalátovky mrkva, cibuľa, brokolica, zemiaky, hrušky, maliny, kapusta, baranie rohy, feferóny.

2.

Firma Auleria zavítala do našej obce a ponúka občanom nasledovné služby ako:

  • čistenie peria s horúcou parou
  • výroba paplónov a vankúšov, ktoré Vám ušijú vo všetkých veľkostiach a na počkanie

Taktiež Vám ponúkajú aj novú sypkovinu s potlačou ružový alebo modrý kvet. Čistiareň je v bielom nákladnom aute a nachádza sa pred kultúrnym domom kde Vám bude ponúkať svoje služby a to 6.9. a v čase od 8:00 – 19:00 hod do 13.9. Firma Vám taktiež poskytne dovoz aj odvoz perín, paplónov a vankúšov zdarma. Bližšie informácie získate na tel. čísle: 0902 229 232 alebo 0951 144 933.

3.

Predajca Borowiec bude zajtra 9.9. ponúkať  na predaj  zemiaky, papriku a paradajky, uhorky šalátové, brokolicu, broskyne, cibuľu, citrón, cviklu, hrozno, hrušky, jablká, kapiu, kapustu, karfiol, kukuricu, marhule, melón, mrkvu, nektárinky, petržlen, slivky, zeler, banány, cesnak, baranie rohy, čili, pšenicu. Predávať sa bude do 13:00 hod.

4.

Spoločnosť HERN Námestovo ponúka prácu na trvalý pracovný pomer ale aj na živnosť na pozície manipulačný pracovník, zámočník, zvárač, operátor povrchových úprav.

Hodinová sadzba pre zvárača na živnosť je od 10€/hod.

Bližšie informácie k ostatným pracovným ponukám získate na telefónnom čísle 0907 849 969.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img