Hlásenie v miestnom rozhlase 8.8.2023

1.

Tessa ponúka na predaj široký výber ovocia a zeleniny. V ponuke má papriku a paradajky na lečo, marhule a broskyne na zaváranie dobre odkôstkovateľné, nektárinky, hrušky, jablká, banány, hrozno, zemiaky slovenské, paradajky, papriku, mrkvu, uhorky šalátové a rôzne iné. Predávať sa bude ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

2.

Firma Bianka Vás pozýva na letný výpredaj pánskeho a dámskeho textilu.

Z ponuky vyberáme: tričká, tuniky, tielka, šaty, kraťasy, legíny, tepláky, nohavice, ponožky zdravotné a členkové, spodnú bielizeň, detské šaty, paplóny a vankúše slovenskej výroby, misky z plastu, 1-2 plachty froté českej výroby, bavlnené obliečky českej výroby.

A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

3.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny.  ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, poltopánky, botasky, koženú ortopedickú obuv, zdravotné šľapky, kopačky, turistickú obuv, dámske a pánskej kapce s kovovým zipsom, domáce papuče značky Mjartan, celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice a bundy, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky.

4.

Grand Phones predajňa a servis mobilných telefónov v Zákamennom Vás informuje, že po novom má otvorené už aj v soboty. Taktiež ponúkajú tlač, skenovanie, lamináciu za výborné ceny. Predajňa sa nachádza v Obchodnom dome Félix oproti Tempu v Zákamennom.

Opravujú všetky značky a modely telefónov a tabletov na počkanie a za skvelé ceny. Opravujú napríklad: rozbitý displej, výmena batérie, oprava reproduktoru, mikrofónu, nabíjania a kompletné čistenie telefónov, pomoc pri akomkoľvek probléme s telefónom.

Kontaktovať ich môžete priamo v predajni a servise Grand Phones v Zákamennom oproti Tempu alebo na tel. čísle 0908 800 003. Tešia sa na Vašu návštevu.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img