Hlásenie v miestnom rozhlase 7.8.2023

1.

Predajca Šimon ponúka na predaj jablká, slivky, marhule, čučoriedky, hrozno, broskyne, nektárinky, citróny, karfiol, uhorky nakladačky, uhorky šalátovky, paradajky, paprika, cibuľa, mrkva, zemiaky, hrušky.

2.

Spoločnosť AVEX electronics, s.r.o. v Oravskej Lesnej prijme do zamestnania zamestnanca na pracovnú pozíciu: Prevádzkovo-obslužný pracovník / vrátnik, kurič. Bližšie informácie získate na tel. č.:  0902 937 771, prípadne osobne na personálnom oddelení v spoločnosti.

3.

Čistiareň peria z Liesku ponúka čistenie peria od prachu a nečistôt. Perie antibakteriálne zaparujú, čím sa likvidujú roztoče a mikróby. Šijú paplóny, periny, vankúše rôznych rozmerov podľa Vašich požiadaviek. Na výber ponúkajú rôzne druhy sypkovín a farebných angín vysokej kvality.
Pre perie prídu priamo k Vám domov a hotové výrobky Vám dovezú domov stačí zavolať na telefóne  číslo  0905 267 750 a  prídu  k Vám. Kto zavolá na telefónne číslo  dostane  darček  zdarma ku objednávke dnes . Opakujem  telefónne  číslo  0905 267 750.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img