Hlásenie v miestnom rozhlase 14.4.2023

1.

Kto odchádza do kúpeľov Lúčky s pani Chvojkovou 17.4. t. j. pondelok odchod autobusu bude – 7:45 hod. obchod Gura pri škole v prírode, 7:48 hod. pri moste, 7:55 hod. obchod Jasenovská, 8:00 hod. Ústredie a potom Pribišská po zastávkach.
Prosím o dochvíľnosť, pretože na recepcii máme byť už o 10:00 hod. Nezabudnite si zobrať občiansky preukaz, kartičku poistenca, preukaz ZŤP, tí čo ho majú, župany, kúpacie čiapky alebo čelenky do vonkajších bazénov a 2 plaviek.

2.

Firma ORFLAJ s.r.o. so sídlom v Oravskej Lesnej zaoberajúca sa lesopestebnými prácami,
príjme do pracovného pomeru, na dohodu alebo brigádu pracovníkov, brigádnikov,
živnostníkov alebo študentov na prácu v lese.
Práca je vhodná aj pre dôchodcov.
Jedná sa hlavne o sadenie stromčekov a uhadzovanie haluziny.
Nástup po dohode, možný od 17.4.2022.
Zárobok 4,60 – 6,00 € na hodinu v hrubom.
Ďalšie informácie získate  u p. Podstavka Jána, číslo telefónu: 0907 879 247.
3.

Firma JUKKA bude predávať  zajtra  15. apríla 2023  v čase  14.45 – 15.15 hod. pri obecnom úrade nasledujúce stromčeky k výsadbe: jablone a hrušky i stĺpovité, marhule, nektárinky, broskyne, slivky rezistentné, japonské slivky (blumy), slivkomarhuľe, ringloty, duranzie, čerešne, višne, višne kríkové i zakrpatené, čerešňovišne, oskoruše, duly, jedlý  gaštan, mandľa, olivy, moruše biele a čierne, mrazuodolný figovník, granátové jablká, ziziphus jujuba, orech štepený, kríkové a stromčekové rezistentné egreše a ríbezle, josty stromčekové a kríkové, maliny červené a čierne, černice, malinojahody, jahody aj stáleplodiace, rakytník rešetliakový, stolové viniče bezsemenné i rezistentné, kanadské, indiánske a čukotské čučoriedky(zemolez), brusnice, kľukva, samoopelivé kiwi, arónia kríčková, ruže stromkové a kríkové, rododendrony, azalky, ibištek 2-farebný, klematis, drieň jedlý štepený, hortenzie, letný orgován, orgován kríkový, čilimník, zakrpatený bambus a iné.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img