Hlásenie v miestnom rozhlase 5.9.2023

1.

Firma Bianka Vás pozýva na výpredaj pánskeho a dámskeho textilu.

Z ponuky vyberáme tepláky, legíny, tričká, nohavice, spodnú bielizeň, ponožky zdravotné, 1-2 plachty českej výroby, bavlnené obliečky českej výroby, vankúše a paplóny slovenskej výroby. A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

2.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, poltopánky, botasky, koženú ortopedickú obuv, zdravotné šľapky, kopačky, turistickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom, domáce papuče značky Mjartan, celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj maskáčové nohavice a bundy, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky. V ponuke má aj členkovú obuv a zimné kožené čižmy.

3.

Súkromný chovateľ bude dnes 5.9. od 11:00 hod. smerom od Zákamenného predávať červené sliepky nosnice z domáceho chovu 4 €/ks, pri odbere 10 ks  3,50 €. Sliepky sú vhodné na ďalší chov. Ďalej ponúka červené mládky nosnice 17- týždňové 8 €/ks. Sliepky sú vhodné na ďalší chov.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img