Hlásenie v miestnom rozhlase 4.6.2024

1.

Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. V ponuke má sezónne jahody prvá trieda 5,50 € za 2 kg, jahody na zaváranie 2,5 €/kg, čerešne srdcovky 3,7 €/kg a pri odbore nad 5 kg 3,50 €, čučoriedky, broskyne, nektárinky, marhule, jablká, hrozno, hrušky, mango, avokádo, pomaranče, banány, citróny, zemiaky, paradajky, cherry paradajky, mrkvu, cibuľu, uhorky šalátové, reďkovky a iné. Tiež má v ponuke orechy vlašské, sušené ovocie, figy, ďatle, mandle, kešu oriešky, pistácie.  Predávať sa bude od 9:00 do 11:30 hod.

2.

Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, bidens, milionbels, begónie, georgínie, osteo, fuksie, margarétky, veľký výber trvaliek a tráv, begónie, kvety na zavesenie, eukaliptus, anjelske trúby, echinacea, hortenzie, šípové ruže, klinčeky, bylinky – mäta, tymián, majorán, šalvia, kôpor, rozmarín, bazalka, ligurček, petržlen, jahody, levanduľa, astry, priesady – paradajky, uhorky, paprika, kapusta, cuketa, karfiol, brokolica, tekvica, okrasné dreviny, tuje, kosodreviny, hortenzie, ruže na kmeni, ťahavé ruže a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

3.

Oznamujeme občanom, že sa budú vydávať vrecia na plasty a to:
od zajtra 05. 06. 2023  v čase od 07:30 do 15:00 hod. Vrecia sa budú vydávať aj vo štvrtok.

4.

Stredoslovenská distribučná, oznamuje občanom, že zajtra 5. 6. 2024 od 8:00 hod. do 15:30 hod., bude v našej obci prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach a to v časti Fľajšová, Kubínska, Demänová, Lehotská, Tanečník č. domov:

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img