Hlásenie v miestnom rozhlase 30.08.2023

1.

Pestovateľ z Topoľčian ponúka na predaj: broskyne dobre odkôstkovateľné, vhodné na  zaváranie, pri odbere nad 5 kg zľava, hrušky na konzum i zaváranie pri odbere nad 5 kg zľava, jabĺčka letné, slivky, paprika I. a II. trieda –  sladká aj štipľavá, paradajky,  jabĺčková paprika – sladká aj štipľavá, baranie rohy, feferónky, uhorky šalátové, cesnak nový – vhodný aj na sadzbu,  zemiaky, červená mletá paprika  sladká.

 

2.

Vážení občania, upozorňujeme Vás, že z dôvodu realizácie opravy cesty v priemyselnom parku, je dnes 30.8. úplne uzavretá cesta na Zázrivu. V prípade priaznivého počasia investor stavby Lesná cesta Oravská Lesná – Zázrivá, oprava uskutoční v obci Oravská Lesná dňa 30.08.2023 (streda) v čase 07.00 – 16.00 hod. celoplošnú pokládku asfaltovej vozovky od zimného štadiónu po firmu Avex. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

3.

Obchodná spoločnosť z Rajca bude zajtra, (štvrtok) od 13.30 hodiny predávať pred obecným úradom živú hydinu. Biela dodávka pôjde potom od obecného úradu smerom na Pribišskú a späť na Jasenovskú. Predávať budú 19. týždňové červené a čierne nosnice, ktoré sú tesne pred znáškou, ďalej nosnice jarabej farby 8,90€ za kus, 9 mesačné nosnice čierne 5,50€ za kus, a chovné kohúty 8,90€ za kus.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img