Hlásenie v miestnom rozhlase 20.2.2023

1.

Oznamujeme občanom, že v stredu t.j. 22.2.2023 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr v utorok večer.

2.

Kto by chcel ísť na kúpeľný pobyt do Lúčok od 17.4.2023 do 22.4.2023 s pani Chvojkovou.

Pobyt zahŕňa : 5 nocí, plná penzia, 10 procedúr, 5 x 2 hod. vstup do vonk. bazénov, 5 x 1 hod. vstup do vnút. bazénov, 1 inhalácia  a cesta autobusom za cenu 324 €. Prihlásiť a zaplatiť treba do 23.2. 2023 pani Chvojkovej. Informácie získate na tel. čísle 0908 833 029.

3.

Dôležitý oznam z oddelenia PZ v Zákamennom

V posledných dňoch sa vyskytli opakované pokusy  podvodov na senioroch.  Starší  občania mali telefonáty, v ktorých sa od nich neznáma osoba pokúšala vylákať finančné prostriedky. Poškodenému seniorovi volá osoba, ktorá sa predstaví ako pracovník banky, ktorý seniorovi oznamuje, že s jeho bankovým účtom sa niečo deje a inštruuje ho, aby išiel všetky prostriedky zo svojho bankového účtu  vybrať a zároveň, aby zobral aj všetky cennosti z domu, pričom  mu táto osoba tvrdí, že o všetkom vie polícia, ktorá to monitoruje a bude ho kontaktovať. Následne sa poškodenému ozve osoba, ktorá sa predstaví ako policajt a znova inštruuje poškodeného, aby vybral peniaze z banky a  kde a ako má tieto peniaze a prípadne aj cennosti z domu odovzdať. V prípade takýchto podozrivých telefonátov žiadame seniorov, aby okamžite kontaktovali Políciu na číslo 158 a nevydávali neznámym osobám finančné prostriedky a cennosti.

4.

Predajňa detského textilu OLBIA – Anna Olbertová Vám ponúka tovar skladom s 30 % zľavou. V ponuke sú – zavinovačky, hniezda, detské mikiny, tepláky, legíny, čiapky, nákrčníky.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img