Hlásenie v miestnom rozhlase 29.6.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jablká, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Firma Irma ponúka na predaj dámsky a pánsky textil – tepláky, legíny, pulóvre, tričká, blúzky, šaty, saká, kožené kabáty, nohavice, opasky, lampy solar a LED, kamery a rádia a inú elektroniku.

3.

Tessa ponúka na predaj rôzne druhy čerstvého ovocia a zeleniny.
Ovocie: jahody, jablká, hrušky, mandarínky, pomaranče, banány, hrozno tmavé, hrozno svetlé, mango, granátové jablko, citróny, ringloty, melón, avokádo, čučoriedky, nektárinky, broskyne, marhule.
Zelenina: zemiaky oravské, kapia, cherry paradajky, mrkva, petržlen, cibuľa, cesnak, uhorky šalátové , zeler, paradajky, cuketa, karfiol, brokolica, jarná cibuľka, pór, kaleráb a iné. Predávať sa bude do 12:00 hod.
4.
Vážení občania týmto si Vás dovoľujeme informovať, že v sobotu 1.7. a v nedeľu 2.7. 2023 v čase od 7:00 hod. do 20:00 hod. bude uzatvorená cesta z Novej Bystrice do Oravskej Lesnej z dôvodu konania športového podujatia pretekov do vrchu Yokohama Trofeo Slovakia. Ďakujeme za pochopenie.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img