Hlásenie v miestnom rozhlase 28.04.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, zemiaky na konzum aj sadenie aj kŕmne , sušené ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Predajca z Poľska ponúka na predaj záhradné figúrky, prútené metly, košíky, koše, drevené stoličky.

3.

Inernetový obchod kabelky-vypredaj.eu Vás pozýva dnes 28.04.2022  od 7:30 – 15:00 hod. na výpredaj kabeliek a ruksakov v cene 10 €.

4.

Predajca z Poľska ponúka na predaj jarné kabáty rôznej veľkosti a farby

5.

Predajca Boroviec ponúka na predaj ovocné stromy – jablká, hrušky, slivky, čerešne, orech, ríbezle, egreše, maliny, černice, moruše, čučoriedky, jahody ťahavé a obyčajné, , šípové ruže, vŕby, magnólie,  rododendróny, červený javor, ľalie svätého Jozefa, muškáty ťahavé a obyčajné, skalničky, sorôtky, bakopa, surfínie, cibuľku na sadenie a rôzny iný tovar.

6.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčqajné, surfínie, bakopy, sirôtky, georgínie, primulky, klinčeky, skalky, levanduľa, jahody, mäta, majoránka, pažítka, ligurček, rakytník, čučoriedka, ríbezle, slivky, višňa, jabloň, ruže, tuje okrasné, rododendrony, magnólie a ľaľie svätého Jozefa.

7.

Vážení občania, Obec Oravská Lesná Vás pozýva na stavanie mája, ktoré sa uskutoční 30.04.2022 t.j. sobota o 16:00 hod. pred obecným úradom. O občerstvenie a zábavu bude postarané.

8.

Materská škola oznamuje rodičom, že zápis nových detí na školský rok 2022/23  bude prebiehať elektronickou formou  od  2.5. do 13.5.2022.  Prihláška  a  potvrdenie od lekára  sú zverejnené na webovej stránke školy. Tieto tlačivá spolu s kópiou rodného listu je potrebné doniesť osobne v čase od 2.5.2022 do 13.5.2022 do materskej školy. Deti, ktoré už navštevujú materskú školu, nie je potrebné prihlasovať.

9.

Upozorňujeme občanov aby si dávali pozor na svojich psov a dodržiavali zákonom stanovené povinnosti a to: vodenie psov na obojkoch, nasadzovanie náhubkov, povinné začipovanie a aby nenechávali svojich psov bez dozoru.

 

 

 

 

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img