Hlásenie v miestnom rozhlase 27.7.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  čerešne na zaváranie, marhule, slivky, broskyne, papriku a paradajky na lečo, uhorky nakladačky, banány, hrozno, nektárinky, jahody, maliny, černice, cibuľa, zemiaky, kapusta a sušené ovocie.

2.

Firma Irma ponúka na predaj dámsky a pánsky textil – tepláky, rifle, legíny, košele, trička, šaty, blúzky, kraťasy, opasky, lampy solar a LED, kamery a rádia.

3.

Súkromná ambulancia pre dospelých pani doktorka Jatyelová oznamuje občanom, že od 31.7.2023 t.j. pondelok do 4.8.2023 t.j. piatok nebude ordinovať z technických dôvodov a ani sestrička nebude v ambulancii.  Prosia pacientov aby si skontrolovali lieky a prípadne chýbajúce lieky dali dnes a zajtra predpísať.

Súrne stavy zastupuje pán doktor Pleva v Novoti do 12 hod.

4.

Sociálna komisia  v našej obci Pozýva rodičov a deti na rozprávkový les, ktorý sa uskutoční 30.7.2023 t.j. nedeľa od 14:00 hod do 15:30 hod pri EKO triede. Vstupné je zadarmo. Zároveň prosia cyklistov aby sa v tom čase nepohybovali po náučnom chodníku na bicykloch. Za porozumenie ďakujú.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img