Hlásenie v miestnom rozhlase 26.10.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, broskyne, papriku a paradajky, kapustu, cibuľu, zemiaky, cviklu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, kapustu rezanú , zemiaky na zimné uskladnenie. Prijíma objednávky na rezanú kapustu.

2.

Predajca Šimon ponúka na predaj kvety, vence na hroby, vresy, kahance, sviečky na baterky.

3.

Firma Borowiec ponúka na predaj umelé kvety v kvetináčoch na hroby od 3 €, koše, venčeky, vresy a chryzantémy.

4.

Predajca z Poľska ponúka na predaj kabáty rôznej veľkosti, farby, strihu.

5.

Firma Irma ponúka na predaj dámsky a pánsky textil – zimné bundy, pulóvre, vesty, nohavice, tepláky, kožené kabáty, legíny, opasky, svetre, ďalekohľady, baterky, lampy solar, rádia, hodinky.

6.

Firma KIKA z Prievidze bude dnes v  čase od 9:00 do 9:45 hod. predávať ovocné stromy, kríky a kvety. A to : odolné slivky, ringloty, jablká, hrušky, čerešne, višne, marhule, broskyne, ríbezle, odolné egreše- stromové a kríkové, orechy, arónie , jahody, maliny čučoriedky, brusnice , rakytník, liesky , moruše, záhradné kvety, kríky a rôzne iné.
7.
Súkromná ambulancia pre dospelých pani doktorka Jatyelová oznamuje občanom, že dňa 27.10.2023 t. j. zajtra nebude ordinovať. Sestrička bude v ambulancii do 12:00 hod. Súrne stavy zastupuje pán doktor Pleva v Novoti do 12:00 hod.
8.
Súkromný samopestovateľ Henryk príde zajtra ráno 27.10.2023 posledný krát predávať čerstvo rezanú kapustu ,ktorú reže priamo pred zákazníkom.
Cena rezanej kapusty je 0,70€/kg
Nerezaná, hlávková kapusta je 0,60€/kg
Ďalej ponúka:
Cibuľu
Cesnak
Cviklu
Mrkvu
Zeler
Petržlen
Kôpor
Chren
Papriku
Paradajky
Jablka
Hrušky
Slivky a
Chryzantémy
Predávať sa bude ráno medzi 7:00 do 9:30
Prípadní záujemcovia si môžu zakúpiť rezanú kapustu aj v Lokci na Polianke ešte do konca októbra, t.j.do utorka 31.10.v pracovné dni od 15-17:00 hod a v sobotu od 7:30 do 12:00, alebo do vypredania zásob V prípade že sa predajca v danom čase nenachadza na mieste, znamená že je kapusta vypredaná.
Informácie získate v doobedňajších hodinách na tel. č. 0907084321.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img