Hlásenie v miestnom rozhlase 26.10.2021

1.

Firma IRMA a MACAU ponúka na predaj, dámsky a pánsky textil aj poľovnícky, bundy, tričká, svetre, košele, nohavice a rôzny iný tovar.

2.

Súkromný podnikateľ Šimon ponúka na predaj kvety na hroby, kytice, kahance a vence, sviečky. Predávať sa bude do 13:00 hod.

3.

Súkromný predajca ponúka na predaj domáce orechy, fazuľu, vegetu, papriku, cesnak na sadenie, sušené ovocie a hriatu medovinu.

4.

Firma Masnica ponúka na predaj v kultúrnom dome od 9:30 do 16:00 hod.  rôzne druhy textilu a obuvi a spotrebného tovaru.

5.

Súkromná firma z Partizánskeho  ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, zateplené  botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, zateplené bundy, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky, flanelové košele.

6.

Firma Ki-Ka bude dnes t.j. 26.10.2021 v čase od 14:15 do 15:00 hod. predávať ovocné kríky, stromy, trávy na výsadbu, umelé kvety na hroby a iné. A to: slivky, ringloty, jablone, čerešne, višne, hrušky, marhule, broskyne, orechy, liesky, stromové a kríčkové ríbezle, odolné egreše, arónie, černice, čučoriedky, brusnice, rakytník, trávy, skalničky, umelé kvety, živé chryzantémy a iné. Objednávky na telefónnom čísle 0915 788 185.

 

Podobné články

Koncert Petra Bažíka

Zber plastov 17.4.2024

Smútočné oznámenie

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img