Hlásenie v miestnom rozhlase 25.5.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jablká, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá, zemiaky na sadenie, pšenicu na siatie,  liadok a MPK.

2.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé aj obyčajné, skalky, primulky, georgíny, surfínie,  ľalie sv. Jozefa, sirôtky, skalky, jahody, okrasné tuje,  cibuľa, závesné kvetináče, priesady zeleniny paradajok, papriky, uhoriek, hakaido a cuketa a iné druhy,  magnólia, ruže a iné rôzne druhy kvetov.

3.

Firma Borowiec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, klinčeky, georgínie, margarétky, karafiáty, skalničky, trvalky, bylinky – mäta, rozmarín,  tymián, majorán, oregano,  šalvia, jahody,  priesady paradajok, uhorky , kapusty, kôpor, kaleráb papriky, kapusta, brokolica, , zeler, cuketa, ružičkový kel, rukola, levanduľa, okrasné dreviny, anjelske trúby, kosodrevina, tuje, rododendróny, čučoriedky, magnólie, výpredaj ovocných stromčekov jablká, višne, šípové ruže  a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

4.

Predajca z Poľska ponúka na predaj  kabáty  šaty a  kostýmy  rôznej veľkosti, farby a strihu.

5.

Súkromná podnikateľka ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil – dámske jarné bundy, kardigány, tuniky, tričká, šaty, nohavice, tepláky, kraťase, športové a klasické legíny, trojštvrťové legíny, elastické rifle, detské mikiny a tepláky, detské tričká, čiapky, ponožky, boxerky, spodné prádlo a rôzny jarný tovar.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img