Hlásenie v miestnom rozhlase 24.03.2022

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, zemiaky na konzum aj sadenie, sušené ovocie a zmesky pre zvieratá.
2.
Súkromná podnikateľka ponúka na predaj pánsky, dámsky a detský textil. V ponuke sú: šaty, tričká, tuniky, mikiny, svetre, kardigány, tepláky, dám. nohavice, elastické rifle, športové a klasické legíny, nočné košele a pyžamá, detské čiapky, ponožky, spodné prádlo, boxerky a rôzny jarný tovar a ešte aj zateplené nohavice a legíny.

3.

Farský úrad oznamuje:

Združenie Modlitieb Matiek srdečne pozýva všetky mamy na modlitbové trojdnie, ktoré sa uskutoční vo farskom kostole v piatok o 17:30 hod. a sobotu a nedeľu o 19:00 hod.

V mesiaci marec podávame daňové priznania. 2 % zo zaplatenej dane môžeme aj tento rok pomôcť cirkevným neziskovým organizáciám. Pri vchode do kostola, pri časopisoch nájdete potrebné tlačivo.

Pripomínam, že počas celého tohto týždňa je možnosť podporiť 15. ročník celoslovenskej zbierky „Boj proti hladu“, ktorú organizuje vincentská rodina. Kúpou medovníkového srdiečka podporíme chudobných v Haiti, Hondurase, Ukrajine, Rusku a Slovensku.

Aj tento rok sa môžeme zapojiť do projektu „Pôstna krabička pre Afriku“. Potrebné materiály sa nachádzajú vzadu v kostole na stolíku, pri časopisoch.

Deň 25. marec je Medzinárodným dňom spomienky na všetky nenarodené deti. Tradične sa spája s rozdávaním bielej stužky. Jej nosením si pripomíname nevinnosť a bezbrannosť nenarodených detí. Zároveň môžeme podporiť myšlienku, že na životoch počatých detí nám záleží. Bielu stužku budeme rozdávať v piatok po večernej sv. omši.

Predajňa MT-SPORT v LOKCI Vás pozýva na nákup bicyklov a elektrobicyklov.
Zľavy sú na všetky bicykle a elektrobicykle od 5 až do 25%.
MT-SPORT Vám ponúka na výber z viac ako 800 KUSOV bicyklov a elektrobicyklov priamo na predajni v Lokci.
Ku každému zakúpenému bicyklu získate garančný servis do šiestich mesiacov zadarmo.
Odborné školenie k funkčnosti a údržbe zakúpeného bicykla je samozrejmosťou.
Predajňa bicyklov MT-SPORT sa nachádza v LOKCI 50 m od zastávky v smere na Dolný Kubín v budove Gassum klubu.
Kolektív predajne MT-SPORT v Lokci sa teší na Vašu návštevu

Podobné články

Koncert Petra Bažíka

Zber plastov 17.4.2024

Smútočné oznámenie

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img