Hlásenie v miestnom rozhlase 23.6.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, zemiaky nové 0,60 aj kŕmnu mrkvu, uhorky nakladačky , sušené ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Súkromná podnikateľka z Považskej Bystrice ponúka na predaj detské a dámske šaty, sukne, legíny dlhé aj krátke, tepláky, kraťasy, tričká, chlapčenské maskáčové súpravy, dámske zástery a nohavice aj nadmerné veľkosti, vesty, svetre, pánske kraťasy, ponožky za výhodné ceny, zdravotné ponožky, detské pančušky a čiapky a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 13:00 hod.

3.

Firma Irma ponúka na predaj dámske a pánske nohavice, rifle, kraťasy, legíny, tepláky, tričká, blúzky, sukne, šaty, rifľové bundy, saká, kožené kabáty, vesty, opasky.

4.

Pozývame všetky deti na letné kino s rozprávkou pre deti Minna a továreň na sny, ktoré sa uskutoční dňa 25.6.2022 o 20:00 hod. na futbalovom štadióne. Dňa 26.6.2022 pozývame všetkých milovníkov športu, rodičov s deťmi na Športový deň, ktorý sa uskutoční na futbalov štadióne. Čaká Vás futbalový, bedmintonový a volejbalový turnaj, atrakcie pre deti, pretláčanie rukou, streľba zo vzduchovky.

Všetci ste srdečne vítaní.

5.

Spoločnosť AVEX electronics, s.r.o. príjme do pracovného pomeru skladového operátora. Bližšie informácie na tel. čísle 043/5507556 alebo 043/5507557 alebo osobne na personálnom oddelení v spoločnosti AVEX electronics, s.r.o.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img