Hlásenie v miestnom rozhlase 23.4.2024

1.

Súkromná podnikateľka z Kysúc ponúka na predaj pánsky, dámsky a detský textil. V ponuke sú dámske jarné bundy, kardigány, šaty, blúzky, tričká, nohavice, elastické rifle, športové a klasické legíny, trojštvrťáky, kraťasy, tepláky, mikiny, pánkse tričká, ponožky, nohavičky, boxerky a rôzny jarný tovar. Predávať sa bude do 13:00 hod.

2.

Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. V ponuke má jahody , čučoriedky, jablká , hrozno, hrušky, mango, avokádo, mandarínky, pomaranče, banány, kiwi, citróny, zemiaky, paradajky, kápiu, cherry paradajky, mrkvu, cibuľu, uhorky šalátové, kapustu, šalát , karfiol, reďkovka a iné.  Tiež má v ponuke orechy vlašské, sušené ovocie, figy, ďatle, mandle, kešu oriešky, pistácie. Predávať sa bude ihneď po vyhlásení do 11:00 hod.

2.

Firma JUKKA bude predávať zajtra 24.4.2024 v čase 14:45 do 15:15 hod. pri OcÚ nasledujúce stromčeky k výsadbe: jablone i stĺpovité, marhule, broskyne, slivky rezistentné i stĺpovité, japonské slivky (blumy), slivkomarhuľe, ringloty, duranzie, čerešne, višne kríkové, čerešňovišne,  duly, moruše, vŕby previsnuté aj kríkové, liesky kríkové, mrazuodolný figovník, ziziphus jujuba, orech štepený, kríkové a stromčekové rezistentné egreše a ríbezle, josty kríkové, maliny červené, černice, malinočernice, malinojahody, jahody aj stáleplodiace, rakytník rešetliakový, stolové viniče bezsemenné i rezistentné, kanadské, indiánske a čukotské čučoriedky(zemolez), ruže stromčekové, kríkové a popínavé, kľukva, samoopelivé kiwi a veľkoplodé kiwi,  aróma kríčková, rododendrony, azalky, ibištek 3-farebný, magnolie, hortenzie, čilimník a iné.

Viacej informácií nájdete na letákoch vo vašich poštových schránkach.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img