Hlásenie v miestnom rozhlase 23.2.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jabĺk, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Predajca z Poľska ponúka na predaj  zimné kabáty rôznej veľkosti a farby.

3.

Podnikateľ z Kysúc ponúka na predaj 7 dielne bavlnené obliečky na posteľ, obrusy, štóly, pánske tepláky a termo nohavice, dámske nohavice a legíny.

4.

Súkromná podnikateľka ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil. V ponuke sú: dám. bundy, dlhé svetre, pulóvre, tričká, tuniky, šaty, športové a klasické legíny, elastické rifle, zateplené rifle, nohavice, tepláky, zateplené nohavice a legíny, teplé tričko, pánske termo tričká, detské mikiny a tepláky, čelenky, čiapky, boxerky, termoponožky, spodné prádlo a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 13:00 hod.

5.

V nedeľu dňa 26.2.2023 sa bude konať pretek v zjazdovom lyžovaní pre deti do 15 rokov v lyžiarskom stredisku OravaSnow v čase od 10:00 – 13:00 hod. Vstup je zdarma. Registrácia prebieha od 10:00 – 10:30 hod. Deti budú rozdelené na dievčatá a chlapcov v kategóriách do 5, 10 a do 15 rokov.

Tešíme sa na Vás.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img