Hlásenie v miestnom rozhlase 23.11.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, broskyne, papriku a paradajky, kapustu, cibuľu, zemiaky, cviklu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy,  zemiaky na zimné uskladnenie.

2.

Predajca z Poľska ponúka na predaj  kabáty  rôznej veľkosti, farby a strihu.

3.

Firma Borowiec ponúka na predaj pánske, dámske a detské termo ponožky, ponožky bavlnené 5 párov 4 €, dámske, pánske a detské čiapky a súpravy, rukavice a šály,  pánske  a detské tepláky, dámske detské legíny, flanelové košele, alpaky,  pánske a chlapčenské bundy, vesty, vianočné ozdoby, vianočné venčeky, orechy vlašské 9 €/kg, a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 14:00 hod.

4.

Firma Irma ponúka na predaj dámsky a pánsky textil –  zimné bundy, tepláky, vesty, legíny, mikiny, rifle, rádio lampy, kamery, baterky, ďalekohľady, opasky.

 

5.

Zlatníctvo Silvia v Obchodnom dome FELIX v Zákamennom Vás pozýva na nákup nového tovaru. V ponuke sú prstene, retiazky, náušnice, prívesky zo zlata i striebra a mnoho iného nového tovaru. Práve máme i 10% zľavu zo svadobných obrúčok. Tešíme sa na Vašu návštevu.

6.

Srdečne Vás pozývajú do predajne textilu AG -MÓDA na prízemí polyfunkčného domu FÉLIX v Zákamennom, kde na Vás čaká BLACK FRIDAY, ktorý sa uskutoční tento štvrtok, piatok i sobotu. Zľava je – 20 % na všetok tovar. Všetci ste srdečne vítaní.

7.

Textil pri škôlke Vás pozýva na nákup nového tovaru.

8.

V areáli družstva budú predávať živé vianočné stromčeky od 24.11 do 27.11 t. j. piatok, sobota, nedeľa v čase od 8:00 – 18:00 hod.

9.

Elektro Sahul a ND drogéria Sahul Zákamenné Vás srdečne pozývajú na BLACK FRIDAY, ktorý sa uskutoční už tento piatok a sobotu. Neváhajte ich navštíviť a využiť zľavu v elektre až do výšky 50 % na všetok sortiment TV, pračiek, sušičiek, mrazničiek, chladničiek a bojlerov. V ND drogérii využite zľavu 20 % na všetok sortiment drogérie, parfémov, domácich potrieb, hračiek a papiernictva. Nepremeškajte túto možnosť nakúpiť výhodne.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img