Hlásenie v miestnom rozhlase 23.11.2021

1.

Firma MACAU ponúka na predaj poľovnícke nohavice, bundy, pánske nohavice, kabáty, bundy a pulóvre, dámske nohavice, dámske šaty, dámske blúzky. dámske pulóvre, dámske kabáty, ponožky thermo a maskáčové veci.

2.

Firma Bianka Vás pozýva na  zimný výpredaj pánskeho a dámskeho textilu. Z ponuky vyberáme: oteplené legíny a tepláky, termo ponožky a podkolienky, zdravotné ponožky,  nátelníky, spodky, papuče, flanelové košele, čiapky, čelenky, rukavice , flisové vesty flanelové košele, mikiny, svetre, šaty. tuniky, 2-plachty froté českej výroby, maskáčové tepláky, termo nohavice . A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení a predávať sa bude do 15:00 hod.

3.

Predajca ponúka na predaj: orechy, papriku, vegetu a sušené ovocie.

4.

Elekto Sahul a ND drogéria  Sahul Zákamenné Vás srdečne pozývajú na BLACK FRIDAY, ktorý sa uskutoční už tento piatok a sobotu.

Neváhajte ich navštíviť a využiť zľavu v elektre až do výšky 50% na všetok sortiment TV, pračiek, sušičiek, mrazničiek, chladničiek a bojlerov.

V ND drogérii využite zľavu 20% na všetok sortiment drogérie, parfémov, domácich potrieb, hračiek a papiernictva. Nepremeškajte túto možnosť nakúpiť výhodne.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img