Hlásenie v miestnom rozhlase 22.11.2023

1.

Zlatníctvo Silvia v Obchodnom dome FELIX v Zákamennom Vás pozýva na nákup nového tovaru. V ponuke sú prstene, retiazky, náušnice, prívesky zo zlata i striebra a mnoho iného nového tovaru. Práve máme i 10% zlavu zo svadobných obrúčok. Tešíme sa na Vašu návštevu.

2.

Srdečne Vás pozývajú do predajne textilu AG -MÓDA na prízemí polyfunkčného domu FÉLIX v Zákamennom, kde na Vás čaká BLACK FRIDAY, ktorý sa uskutoční tento štvrtok, piatok i sobotu. Zľava je – 20 % na všetok tovar. Všetci ste srdečne vítaní.

3.

Textil pri škôlke Vás pozýva na nákup nového tovaru.

4.

V areáli družstva budú predávať živé vianočné stromčeky od 24.11 do 27.11 t. j. piatok, sobota, nedeľa v čase od 8:00 – 18:00 hod.

5.

Elektro Sahul a ND drogéria Sahul Zákamenné Vás srdečne pozývajú na BLACK FRIDAY, ktorý sa uskutoční už tento piatok a sobotu. Neváhajte ich navštíviť a využiť zľavu v elektre až do výšky 50 % na všetok sortiment TV, pračiek, sušičiek, mrazničiek, chladničiek a bojlerov. V ND drogérii využite zľavu 20 % na všetok sortiment drogérie, parfémov, domácich potrieb, hračiek a papiernictva. Nepremeškajte túto možnosť nakúpiť výhodne.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img