Hlásenie v miestnom rozhlase 22.02.2022

1.

Našli sa klúče na Bučine, kto ich stratil nech sa informuje na obecnom úrade.

2.

Oznamujeme občanom, že zajtra t.j. 23.02.2022 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes večer.

3.

Súkromný chovateľ Vám oznamuje, že si môžete objednať farebné mládky nosnice a kohúty a ročné sliepky na tel. č. 0903 239 749. Mládky budú dovezené po dohode so zákazníkom.

4.

S radosťou oznamujeme všetkým Lesňanom, rodákom a spriazneným dušiam našej obce, že vyšla nová ročenka o našej dedinke. Dozviete sa v nej nie len o najdôležitejších udalostiach v predchádzajúcom roku, ale aj o zaujímavých životných príbehoch či histórii našej obce.

Veľmi zaujímavý obsah tejto publikácie pre vás opäť pripravili pani Marta Murínová spolu s Evou a Chrisom Bell, za čo im patrí veľké poďakovanie.                                                    Ročenka je v predaji za 4 € v predajniach FRESH, predajňa rozličný tovar v Domove dôchodcov, poľnopotreby v kultúrnom dome, v Tyrapole a na Obecnom úrade.

5.

Stredoslovenská distribučná oznamuje občanom, že dňa 24.02.2022 t.j. štvrtok v čase od 8:30 do 13:30 hod. bude v našej obci prerušená distribúcia v časti Pribišská. Čísla domov:

 

 

 

 

 

 

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img