Hlásenie v miestnom rozhlase 21.9.2022

1.

Pestovateľ z Topoľčian ponúka na predaj veľkoplodé slivky, hrušky na konzum i zaváranie, hrozno biele a modré, jablká zelené a červené vhodné i na zimné uskladnenie, paprika, kapia, feferóny, šalátové uhorky, cesnak na použitie a sadenie, zemiaky na zimné uskladnenie.

Je možné si objednať jablká na zimné uskladnenie. Predávať sa bude do 12:30 hod.

2.

Výrobná spoločnosť so sídlom v Oravskej Lesnej ponúka prácu v elektrotechnickom priemysel pre svetoznáme automobilky, práca je vhodná pre ženy aj mužov. Jedná sa o pracovnú pozíciu: Operátor strojného osadzovania a Technik strojného osadzovania. Denný pracovný úväzok: 7,5 hod. v nepretržitej prevádzke. Bližšie informácie získate na tel. čísle: 0902 937 771 alebo osobne na personálnom oddelení spoločnosti.

3.

Dňa 22. 09. 2022 t.j. zajtra bude v našej obci zber elektroodpadu ako sú práčky, chladničky, mikrovlnky, kanvice, televízory, počítače, mobily, rádiá, elektrické hračky a rôzne iné elektrospotrebiče. Prosíme občanov, aby elektroodpad sústreďovali na miestach popri ceste.

4.

Stredoslovenská distribučná oznamuje občanom, že dňa 22. 09. 2022 t.j. zajtra v čase od 08:00 do 14:00 hod. bude v našej obci prerušená distribúcia elektriny v časti  Bučina, Tanečník.  Čísla domov:

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img