Hlásenie v miestnom rozhlase 21.2.2023

1.

Oznamujeme občanom, že zajtra t.j. 22.2.2023 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes večer.

2.

Lesňania, rodáci a spriaznené duše našej obce, oznamujeme Vám, že vyšla nová ročenka o našej dedinke. Dozviete sa v nej nie len o najdôležitejších udalostiach v predchádzajúcom roku, ale aj o zaujímavých životných príbehoch či histórii našej obce. Veľmi zaujímavý, dobre čítajúci sa obsah tejto publikácie pre vás opäť pripravili pani Marta Murínová spolu s Evou a Chrisom Bell, za čo im patrí veľké poďakovanie. Ročenka je v predaji za 4 € na OcÚ a v predajniach FRESH.

3.

Kto by chcel ísť na kúpeľný pobyt do Lúčok od 17.4.2023 do 22.4.2023 s pani Chvojkovou.

Pobyt zahŕňa : 5 nocí, plná penzia, 10 procedúr, 5 x 2 hod. vstup do vonk. bazénov, 5 x 1 hod. vstup do vnút. bazénov, 1 inhalácia  a cesta autobusom za cenu 324 €. Prihlásiť a zaplatiť treba do 23.2. 2023 pani Chvojkovej. Informácie získate na tel. čísle 0908 833 029.

 

4.

Dôležitý oznam z oddelenia PZ v Zákamennom

V posledných dňoch sa vyskytli opakované pokusy  podvodov na senioroch.  Starší  občania mali telefonáty, v ktorých sa od nich neznáma osoba pokúšala vylákať finančné prostriedky. Poškodenému seniorovi volá osoba, ktorá sa predstaví ako pracovník banky, ktorý seniorovi oznamuje, že s jeho bankovým účtom sa niečo deje a inštruuje ho, aby išiel všetky prostriedky zo svojho bankového účtu  vybrať a zároveň, aby zobral aj všetky cennosti z domu, pričom  mu táto osoba tvrdí, že o všetkom vie polícia, ktorá to monitoruje a bude ho kontaktovať. Následne sa poškodenému ozve osoba, ktorá sa predstaví ako policajt a znova inštruuje poškodeného, aby vybral peniaze z banky a  kde a ako má tieto peniaze a prípadne aj cennosti z domu odovzdať. V prípade takýchto podozrivých telefonátov žiadame seniorov, aby okamžite kontaktovali Políciu na číslo 158 a nevydávali neznámym osobám finančné prostriedky a cennosti.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img