Hlásenie v miestnom rozhlase 21.04.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, zemiaky na konzum aj sadenie aj kŕmne , sušené ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Predajca z Poľska ponúka na predaj záhradné figúrky, prútené metly, košíky, koše, drevené stoličky.

3.

Podnikateľ z Liptovskej Teplej ponúka na predaj pánsku, dámsku a detskú obuv. Papuče, kapce, gumofilce, botasky, šlapky, kroxi, gumáky, detské prezúvky, sandále, baleríny. Predaj sa uskutoční ihneď po tomto vyhlásení do 15:00 hod.

4.

Predajca Boroviec ponúka na predaj ovocné stromy, šípové ruže, čučoriedky, ľaľie, okrasné stromy, muškáty, jahody, surfínie a iné druhy kvetov, cibuľku na sadenie.

5.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčqajné, surfínie, bakopy, sirôtky, georgínie, primulky, klinčeky, skalky, levanduľa, jahody, mäta, majoránka, pažítka, ligurček, rakytník, čučoriedka, ríbezle, slivky, višňa, jabloň, ruže, tuje okrasné, rododendrony, magnólie.

6.

Dňa 22.04.2022 t.j. zajtra príde do našej obce ZOOM optika Bratislava. Môžete si nechať bezplatne skontrolovať dioptrie a vyskúšať nové okuliarové rámy. Meranie sa uskutoční v bielom označenom mikrobuse pred OÚ, v čase od 13:30 hod. do 15:00 hod.

7.

Vážení občania, ktorí idete na kúpeľný pobyt s pani Chvojkovou do Vyšných Ružbách v nedeľu 24.04.2022 odchod bude od 05:50 h. z Lehotskej od školy prírody, 05:55 h pri moste pri Turoňovi od 06:00 h. z Ústredia. Nakoľko boli zrušené proti pandemické opatrenia vo Vyšných Ružbakoch klienti nepotrebujú žiadne potvrdenie od lekára ani očkovaní.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img